کارلتو به مادرید باز خواهد گشت؛

کادناسر در خبری فوری مدعی شد رئال مادرید قصد دارد کارلو آنچلوتی را به عنوان سرمربی فصل بعد خود معرفی بکند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

رئال مادرید به دنبال یافتن جانشینی جانشین زین الدین زیدان است و نام های فراوانی از جمله رائول و آنتونیو کونته به عنوان نامزدهای احتمالی احراز این پست مطرح شده است. کارلو آنچلوتی سرمربی پرافتخار ایتالیایی طی دو سال حضور در رئال عملکرد بسیار خوبی داشت و تموفق شد بعد از سالها با این تیم به مقام قهرمانی لیگ قهرمانان اروپا دست یابد.

کارلتو در سال 2013 به عنوان سرمربی جدید رئال مادرید منصوب شد و در دو فصل حضور روی نیمکت این تیم موفق به فتح یک لیگ قهرمانان، یک کوپا دل ری، یک سوپرکاپ و یک جام باشگاه های جهان شد. این سرمربی ایتالیایی در دو سال اخیر هدایت اورتون را بر عهده داشته و نتایج قابل قبولی در لیگ برتر انگلیس گرفته است.

البته کارلو آنچلوتی پیش از حضور در اورتون روی نیمکت بایرن مونیخ و ناپولی دوران چندان موفقی نداشت. ویژگی مهم کارلتو را رابطه خوب او با ستاره های بزرگ و قدرت رهبری رختکن می دانند و در دوران حضور او بازیکنانی مانند کریستیانو رونالدو، خامس، سرخیو راموس و گرت بیل عملکرد درخشانی داشتند.

فلورنتینو پرز رابطه خوبی با کارلو آنچلوتی دارد و ممکن است طی روزهای آتی این سرمربی پرافتخار دوباره هدایت رئال مادرید را بر عهده گیرد. البته رائول و آنتونیو کونته نیز شانس احراز این پست را دارند، اما احتمالا بعد از هفت سال دوباره یک سرمربی ایتالیایی هدایت رئال مادرید را به عهده خواهد گرفت. ابتدا قرار بود مکس آلگری، سرمربی موفق و پرافتخار ایتالیایی از ابتدای فصل بعد سرمربی رئال مادرید شود، اما او راهی یوونتوس شد.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.