سرمربی جدید تیم فوتبال رم در تلاش است که دروازه‌بان تیم فوتبال میلان را به تیم تحت هدایت خود ببرد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

نشریه گاتزتا دلواسپورت ایتالیا نوشته است که ژوزه مورینیو سرمربی تیم فوتبال رم در تلاش است که جیجی دوناروما دروازه‌بان تیم فوتبال میلان را که قراردادش با روسونری در پایان ماه ژوئن منقضی می‌شود، به جالوروسی ببرد.

دوناروما به خاطر اختلافاتی که میان مدیربرنامه‌هایش (مینو رایولا) و باشگاه میلان بر سر حقوق این بازیکن و کمیسیون مورد نظر ایجنت هلندی شکل گرفت، در پایان این ماه به صورت رسمی از روسونری جدا و به بازیکن آزاد تبدیل می‌شود.

طبق ادعای گاتزتا، مورینیو از مالکان باشگاه رم (خانواده فردکین) خواسته که با جذب دوناروما لطف بزرگی در حق او کنند اما این در حالیست که هم حقوق مورد نظر این دروازه‌بان 22 ساله هم کمیسیون مورد نظر مدیربرنامه‌‌هایش بسیار بالاست و در این وضعیت اقتصادی تیم‌ها به خاطر شیوع کرونا، پرداخت آن بسیار سخت به نظر می‌رسد.

دوناروما در حال حاضر در اردوی تیم ملی ایتالیا خودش را برای شرکت در بازی‌های یورو 2020 آماده می‌کند. او که فصل گذشته با میلان نایب قهرمان سری A شد، در 37 بازی‌اش در این تیم در لیگ، 14 بار کلین‌شیت کرد.

باشگاه میلان با مطمئن شدن از عدم توافق با دوناروما، به سراغ مایک ماینیان، دروازه‌بان تیم لیل قهرمان فصل اخیر لوشامپیونه رفته و با او قرارداد بسته است.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.