لئوناردو ژاردیم که هدایت الهلال را برعهده گرفت، برای حضور در این تیم به صورت روزانه مبلغی در حدود 650 میلیون تومان دریافت می کند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

شب گذشته باشگاه الهلال به صورت رسمی از سرمربی جدید خود لئوناردو ژاردیم پرتغالی رونمایی کرد تا این مربی کهنه کار که سابقه قهرمانی در فرانسه و یونان را در کارنامه دارد، هدایت آبی های ریاض را برعهده بگیرد.

ژاردیم که برای حضور در الهلال همان کادرفنی که در موناکو، اسپورتینگ لیسبون و المپیاکوس با او کار کرده بودند را با خود به عربستان آورد تا طبق اعلام رسمی این باشگاه سعودی، ژاردیم چند روزی پیش از بازگشت بازیکنان به عربستان، وارد این کشور شده و کارش را به صورت رسمی آغاز کند.

اما نکته جالب توجه در خصوص قرارداد سنگین مالی ژاردیم با الهلال است. طبق اعلام وب سایت سعودی اسپورت، هزینه قرارداد یک ساله این مربی با الهلال نزدیک به 32 میلیون ریال سعودی معادل با 230 میلیارد و 400 میلیون تومان خواهد بود.

مبلغ سنگینی که باعث شد تا ژاردیم پیشنهاد کورینتیانس برزیل را رد کرده و هدایت الهلال را برعهده بگیرد. رسانه سعودی اسپورت مبلغ قرارداد ژاردیم را به تفکیک زمان بندی های مختلف محاسبه کرده که بدین ترتیب او برای هر روز حضور در الهلال، رقمی نزدیک به 650 میلیون تومان دریافت می کند!

ریز دستمزد ژاردیم در الهلال به این صورت است:

- در سال: 32 میلیون ریال سعودی (معادل 230 میلیارد و 400 میلیون تومان)

- در ماه: 2.66 میلیون ریال سعودی (معادل 19 میلیارد و 152 میلیون تومان)

- هفتگی: 600 هزار ریال سعودی (معادل 4 میلیارد و 320 میلیون تومان)

- در روز: 90 هزار ریال سعودی (معادل 648 میلیون تومان)

- در ساعت: 4 هزار ریال سعودی (معادل 29 میلیون تومان)

- در هر دقیقه: 65 ریال سعودی! (معادل 468 هزار تومان)

 

الهلال حریف استقلال در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیاست. بدین ترتیب ژاردیم با همان کادرفنی که توانست از سد منچسترسیتی، دورتموند، آرسنال و تاتنهام بگذرد، به مصاف استقلال و فرهاد مجیدی می رود.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.