لوییس انریکه، سرمربی تیم ملی اسپانیا ابراز امیدواری کرد تیمش در بازی های پیش رو موقعیت گلزنی بیشتری خلق بکند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

لاروخا دیشب و در دیداری تدارکاتی پیش از آغاز رقابت های یورو 2020، در مقابل پرتغال به تساوی بدون گل رضایت داد. لوییس انریکه، سرمربی تیم ملی اسپانیا در پایان این مسابقه در مورد زوج پائو تورس و آمریک لاپورت در قلب خط دفاعی صحبت کرده و مدعی شد از این نتیجه تساوی رضایت ندارد.

لوییس انریکه گفت: "ما باید در مقابل دروازه حریفان موقعیت های بیشتری در اختیار داشته و فرصت طلب تر از این باشیم. همیشه موارد برای پیشرفت وجود دارد، اما این موضوع در مورد همه تیم ها صدق می کند. آنچه بیش از همه چیز در این دیدار مور پسندم قرار گرفت رویکرد بازیکنان تیم ملی اسپانیا بود و آنچه چندان مورد رضایتم نیست نتیجه مسابقه بوده است. قصد داشتم اولین بار به رابرت سانچز میدان بدهم، اما در نهایت این اتفاق امکان پذیر نبود.

زوج آیمریک لاپورت و پائو تورس؟ من دو مدافع میانی پرانرژی در میدان دیدم که به خوبی قادر به یارگیری فشرده بودند. لاپورت و پائو تورس هر دو چپ پا هستند و می توانند با قدرت و استحکام خود از عقب بازی سازی را آغاز کنند. ممکن است از این زوج در رقابت های یورو 2020 استفاده کنیم. مردم با دیدن دو مدافع میانی چپ پا چنین نظراتی دارند و اگر هر دو مدافع میانی ما راست پا بودند چیزی در این خصوص نمی گفتند.

خستگی بازیکنان؟ پدری یکی از مقاوم ترین بازیکنان اسپانیا بوده و صحبت در مورد خستگی او کلیشه ای است. ما در مورد پدری تردید نداریم و می دانیم که او می تواند چقدر برای اسپانیا سودمند عمل کند."

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.