کارلوس تبس، ستاره باتجربه و آرژانتینی اعلام کرد از باشگاه بوکاجونیوز جدا خواهد شد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

کارلوس تبس هنگامی که در دسامبر سال 2016 به تیم شانگهای شنهووا در سوپرلیگ چین پیوست، به پردرآمدترین بازیکن جهان تبدیل شد. اما او خیلی زود تصمیم به جدایی از تیم شانگهای و بازگشت به بوکاجونیورز، تیم مورد علاقه اش گرفت. کارلوس تبس یک سال قبل با گلزنی در آخرین، کمک کرد تا بوکا عنوان قهرمانی لیگ را در مارچ 2020 کسب کند. اما حالا اخبار حاکی از احتمال خداحافظی این بازیکن از عرصه فوتبال است.

کارلوس تبس گفت: "من نمی دانم آیا قطعا از فوتبال خداحافظی می کنم یا نه، زیرا شاید سه ماه دیگر دوباره تصمیم بگیرم بازی کنم. اما من دیگر لباس بوکاجونیورز را نخواهم پوشید و این فصل از دوران ورزشی ام برای من بسته شده است. امروز یکی از غم انگیزترین روزهای زندگی من است، اما من از تصمیم خود راضی هستم. از نظر ذهنی 100 درصد آماده نیستم، بنابراین احساس می کنم باید از بوکاجونیورز جدا بشوم و این همان کاری است که انجام خواهم داد.

من در شرایط خوبی هستم اما بوکا به بازیکنی با 120 درصد امادگی احتیاج دارد و امروز من قادر به انجام چنین کاری برای باشگاه نیستم. بعد از مرگ پدرم که سه ماه پیش رخ داد، من حتی فرصت عزاداری هم را نداشتم. من بلافاصله بازی کردم و حالا من به فرصتی بیرون از زمین فوتبال نیاز دارم تا در کنار خانواده ام باشم."

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.