کریستیانو رونالدو می گوید گلزنی مقابل یوونتوس در نیمه نهایی لیگ قهرمانان در سال 2018 بهترین گل دوران حرفه‌ای او بوده است.

کریستیانو رونالدو که 777 گل در دوران فوتبال خود را به ثمر رسانده اکنون در ویدئویی برای کانال یوتیوب LiveScore بهترین گل دوران حرفه ای خود را انتخاب کرده است که شاید برای بسیاری قابل پیش بینی باشد.

فوق ستاره پرتغالی گل شگفت‌انگیز و برگردان خود با لباس رئال مادرید به یوونتوس در یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپای فصل 18-2017  را به عنوان بهترین گلی که در دوران حرفه ای خود به ثمر رسانده، انتخاب کرده است.

رونالدو همچنین درباره بهترین عملکردی که در یک بازی ارائه داده نیز می‌گوید: " انتخاب بهترین بازی من بسیار دشوار است. مطمئناً بازی برابر اسپانیا در جام جهانی 2018 روسیه عملکرد خوبی بود. همچنین من فینال لیگ قهرمانان اروپا در سال 2018 و مقابل تیم فعلی ام یعنی یوونتوس را به یاد می آورم که موفق به ثبت دبل شدم."

کریستیانو رونالدو

گفتنی است کریستیانو رونالدو در دوران حرفه ای خود رکوردهای زیادی را جابجا کرده است. او در پایان فصل 21-2020 موفق شد بعد از تنها 133 بازی از رکورد 100 گل برای یوونتوس عبور کند. رونالدو همچنین در دوران حرفه ای خود در رئال مادرید 450 گل در 438 بازی، در منچستر یونایتد 118 گل طی 288 بازی و در اسپورتینگ 5 گل در 31 بازی به ثمر رساند.

 

انتهای پیام/