یورو 2020 از جمعه ساعت 23 و 30 دقیقه آغاز خواهد شد و 24 تیم در غالب 6 گروه برای قهرمانی مبارزه خواهند کرد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

جمعه شب در ورزشگاه المپیکوی شهر رم ایتالیا، یورو 2020 با یک سال تعویق رسماً شروع به کار خواهد کرد و میزبان دیدار حساس ایتالیا و ترکیه خواهد بود.

به دلیل شیوع ویروس کرونا، یورو 2020 یک سال به تعویق افتاد و حالا قرار است از روز جمعه این مسابقات برگزار شود. یورو با 24 تیم در 6 گروه به کار خود ادامه خواهد داد و باید دید چه کسی می‌تواند قهرمان امسال یورو شود. فینال این مسابقات در تاریخ 20 تیر در ومبلی شهر لندن انگلیس برگزار خواهد شد. 

در گزارش زیر سعی داریم به صورت خلاصه از زمان، مکان و بازی‌های یورو در یک ماه آینده صحبت کنیم. 

اول به صورت یک جا مشاهده کنید و پس از آن در زیر می‌توانید به جزئیات بازی‌ها در تمامی گروه‌ها نگاه کنید:

  تاریخ بازی زمان
1 جمعه 21 خرداد ایتالیا - ترکیه  23:30
2 شنبه 22 خرداد ولز - سوئیس  17:30
3 شنبه 22 خرداد دانمارک - فنلاند  20:30
4 شنبه 22 خرداد بلژیک - روسیه  23:30
5 یکشنبه 23 خرداد انگلیس - کرواسی 17:30
6 یکشنبه 23 خرداد اتریش - مقدونیه شمالی 20:30
7 یکشنبه 23 خرداد هلند - اوکراین  23:30
8 دوشنبه 24 خرداد اسکاتلند - چک 17:30
9 دوشنبه 24 خرداد لهستان - اسلوواکی 20:30
10 دوشنبه 24 خرداد اسپانیا - سوئد 23:30
11 سه شنبه 25 خرداد مجارستان - پرتغال 20:30
12 سه شنبه 25 خرداد فرانسه - آلمان 23:30
13 چهارشنبه 26 خرداد فنلاند - روسیه 17:30
14 چهارشنبه 26 خرداد ترکیه - ولز 20:30
15 چهارشنبه 26 خرداد ایتالیا - سوئیس 23:30
16 پنج شنبه 27 خرداد اوکراین - مقدونیه شمالی 17:30
17 پنج شنبه 27 خرداد بلژیک - دانمارک 20:30
18 پنج شنبه 27 خرداد هلند - اتریش 23:30
19 جمعه 28 خرداد سوئد - اسلوواکی 17:30
20 جمعه 28 خرداد کرواسی - چک 20:30
21 جمعه 28 خرداد انگلیس - اسکاتلند 23:30
22 شنبه 29 خرداد مجارستان - فرانسه 17:30
23 شنبه 29 خرداد پرتغال - آلمان 20:30
24 شنبه 29 خرداد اسپانیا - لهستان  23:30
25 یکشنبه 30 خرداد سوئیس - ترکیه 20:30
26 یکشنبه 30 خرداد ایتالیا - ولز 20:30
27 دوشنبه 31 خرداد اوکراین - اتریش 20:30
28 دوشنبه 31 خرداد مقدونیه شمالی - هلند 20:30
29 دوشنبه 31 خرداد روسیه - دانمارک  23:30
30 دوشنبه 31 خرداد فنلاند - بلژیک  23:30
31 سه شنبه اول تیر چک - انگلیس 23:30
32 سه شنبه اول تیر کرواسی - اسکاتلند 23:30
33 چهارشنبه دوم تیر سوئد - لهستان 20:30
34 چهارشنبه دوم تیر اسلوواکی - اسپانیا 20:30
35 چهارشنبه دوم تیر پرتغال - فرانسه 23:30
36 چهارشنبه دوم تیر آلمان - مجارستان 23:30

گروه A:

  بازی ورزشگاه روز تاریخ زمان به وقت ایران
1 ترکیه - ایتالیا المپیکو رم - ایتالیا جمعه 21 خرداد 23:30
2 ولز - سوئیس المپیک باکو - آذربایجان شنبه 22 خرداد 17:30
3 ترکیه - ولز المپیک باکو - آذربایجان چهارشنبه 26 خرداد 20:30
4 ایتالیا - سوئیس المپیکو رم - ایتالیا چهارشنبه 26 خرداد 23:30
5 سوئیس - ترکیه المپیک باکو - آذربایجان یکشنبه 30 خرداد 20:30
6 ایتالیا - ولز المپیکو رم - ایتالیا یکشنبه 30 خرداد 20:30

گروه B:

  بازی ورزشگاه روز تاریخ زمان به وقت ایران
1 دانمارک - فنلاند پارکن کوپنهاگن - دانمارک شنبه 22 خرداد 20:30
2 بلژیک - روسیه  کرتوفسکی سن پترزبورگ - روسیه شنبه 22 خرداد 23:30
3 فنلاند - روسیه کرتوفسکی سن پترزبورگ - روسیه چهارشنبه 26 خرداد 23:30
4 دانمارک - بلژیک پارکن کوپنهاگن - دانمارک پنج شنبه 27 خرداد 20:30
5 روسیه - دانمارک پارکن کوپنهاگن - دانمارک دوشنبه 31 خرداد 23:30
6 فنلاند - بلژیک کرتوفسکی سن پترزبورگ - روسیه دوشنبه 31 خرداد 23:30

گروه C:

  بازی ورزشگاه روز تاریخ زمان به وقت ایران
1 اتریش - مقدونیه شمالی آرنا ناسیونال بخارست - رومانی یکشنبه 23 خرداد 20:30
2 هلند - اوکراین یوهان کرویف آرنا آمستردام - هلند یکشنبه 23 خرداد 23:30
3 اوکراین - مقدونیه شمالی آرنا ناسیونال بخارست - رومانی پنج شنبه 27 خرداد 17:30
4 هلند - اتریش یوهان کرویف آرنا آمستردام - هلند پنج شنبه 27 خرداد 23:30
5 مقدونیه شمالی - هلند یوهان کرویف آرنا آمستردام - هلند دوشنبه 31 خرداد 20:30
6 اوکراین - اتریش  آرنا ناسیونال بخارست - رومانی دوشنبه 31 خرداد 20:30

گروه D:

  بازی ورزشگاه روز تاریخ زمان به وقت ایران
1 انگلیس- کرواسی ومبلی لندن - انگلیس یکشنبه 23 خرداد 17:30
2 اسکاتلند - چک هامپدن پارک گلاسکو - اسکاتلند دوشنبه 24 خرداد 17:30
3 کرواسی - چک هامپدن پارک گلاسکو - اسکاتلند جمعه 28 خرداد 20:30
4 انگلیس - اسکاتلند ومبلی لندن - انگلیس جمعه 28 خرداد 23:30
5 کرواسی - اسکاتلند هامپدن پارک گلاسکو - اسکاتلند سه شنبه اول تیر 23:30
6 چک - انگلیس ومبلی لندن - انگلیس سه شنبه اول تیر 23:30

گروه E:

  بازی ورزشگاه روز تاریخ زمان به وقت ایران
1 لهستان - اسلوواکی کرتوفسکی سن پترزبورگ - روسیه دوشنبه 24 خرداد 20:30
2 اسپانیا - سوئد لا کارتوخا سویا - اسپانیا دوشنبه 24 خرداد 23:30
3 سوئد - اسلوواکی کرتوفسکی سن پترزبورگ - روسیه جمعه 28 خرداد 17:30
4 اسپانیا - لهستان لا کارتوخا سویا - اسپانیا شنبه 29 خرداد 23:30
5 اسلووکی - اسپانیا لا کارتوخا سویا - اسپانیا چهارشنبه دوم تیر 20:30
6 سوئد - لهستان کرتوفسکی سن پترزبورگ - روسیه چهارشنبه دوم تیر 20:30

گروه F:

  بازی ورزشگاه روز تاریخ زمان به وقت ایران
1 مجارستان - پرتغال پوشکاش آرنا بوداپست - مجارستان سه شنبه 25 خرداد 20:30
2 فرانسه - آلمان آلیانس آرنا مونیخ - آلمان سه شنبه 25 خرداد 23:30
3 مجارستان - فرانسه پوشکاش آرنا بوداپست - مجارستان شنبه 29 خرداد 17:30
4 پرتغال - آلمان آلیانس آرنا مونیخ - آلمان شنبه 29 خرداد 20:30
5 پرتغال - فرانسه پوشکاش آرنا بوداپست - مجارستان چهارشنبه دوم تیر 23:30
6 آلمان - مجارستان آلیانس آرنا - آلمان چهارشنبه دوم تیر 23:30

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.