مارکا صفحه اصلی امروز خود را به بحث آینده سرخیو راموس در رئال مادرید اختصاص داده است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

هفته هاست که صحبت پیرامون آینده کاپیتان و اسطوره باشگاه رئال مادرید یعنی سرخیو راموس به یک دغدغه و نگرانی بزرگ برای هواداران رئال مادرید تبدیل شده است. با این حال گزارش ها حاکی از آن است که رئال مادرید و سرخیو‌ راموس در راه تمدید قرارداد به بن بست رسیده اند و به نوعی اوضاع ناامید کننده به نظر می‌رسد.
در واقع طی هفته های اخیر بسیاری از رسانه‌های معتبر گزارش دادند که راموس به دنبال عقد قرارداد دو ساله با رئال مادرید شده اما این باشگاه و در راس آن ها فلورنتینو پرز با این مسئله مخالف هستند و خواهان این هستند که ستاره اسپانیایی قراردادی یک ساله به امضا برساند.

اما اکنون گفته می شود که سرخیو راموس از مواضع خود پایین آمده و قصد دارد با پیشنهاد رئال مادرید موافقت کند چرا که او می خواهد در این تیم از فوتبال خداحافظی کند. در واقع به نظر می رسد که ال‌کاپیتانو منتظر تماس رئال مادرید است تا با شرایط پیشنهادی آنها قرارداد خود را تمدید کند.

در همین راستا مارکا در شماره امروز خود تیتر اصلی اش را به آینده سرخیو راموس اختصاص داده و مدعی شده که برخلاف گزارش ها، اکنون این باشگاه رئال مادرید است که انتظار تماس کاپیتان را می کشد. مارکا با تیتر "اگر راموس می‌خواهد بماند باید تماس بگیرد." به این موضوع اشاره کرده است.

در واقع این نشریه ادعا می‌کند که پیشنهاد آخر رئال‌مادرید یعنی قرارداد یک‌ساله و کاهش 10 درصد دستمزد هم منقضی شده اما لوس بلانکوس در صورت تماس سرخیو راموس برای تمدید قرارداد با این شرایط موافقت خواهد کرد.

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.