بارسلونا اطمینان دارد که اتفاق جینی واینالدوم در مورد ممفیس دیپای تکرار نخواهد شد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

در تابستان گذشته و بعد از انتخاب رونالدو کومان به عنوان سرمربی جدید بارسلونا گفته شد که این مرد هلندی به شدت خواهان حضور هم وطن خود یعنی ممفیس دیپای در نوکمپ شده است. باشگاه کاتالان در آن مقطع تلاش زیادی برای به خدمت گرفتن دیپای انجام داد اما با مخالفت باشگاه لیون روبرو شد.

از مدت‌ها قبل مشخص شده بود که ممفیس دیپای قصد ندارد قرارداد خود را با لیون تمدید کند. همچنین اکثر رسانه ها از علاقه این ملی‌پوش هلندی به حضور در بارسلونا خبر دادند؛ اخباری که طی روزهای گذشته شدت گرفته و به نظر می‌رسد که باید این مهاجم گلزن را خرید بعدی بارسلونا بعد از سرخیو آگوئرو تلقی کرد اما پس از پاسخ منفی غیرمنتظره جینی واینالدوم به بارسا در حالی که سه دور مذاکرات مثبت را با باشگاه کاتالان داشت، این شائبه را ایجاد کرد که ممفیس دیپای هم ممکن است تصمیم خود را تغییر دهد.

واینالدوم دیروز رسما به پی اس جی پیوست و دیپای هم اخیرا در مصاحبه خود گفت که همه تمرکزش روی یورو 2020 است و فعلا به انتخاب تیم فکر نمی کند. دیپای از یوونتوس پیشنهاد دستمزد دو برابر بارسا دریافت کرده اما طبق ادعای مونددوپورتیوو، اتفاق واینالدوم برای دیپای تکرار نخواهد شد چرا که رونالد کومان سرمربی بارسا در تماس مداوم با دیپای است و از انتقال او اطمینان دارد.

دیپای به کومان قول داده است که به زودی پاسخ مثبت خود را خواهد داد و حاضر نیست پیشنهاد مالی بهتر یووه را قبول کند.

این مهاجم ارزشمند زمانی که کومان سرمربی هلند بود، زیر نظر او 18 بازی انجام داد، 11 گل زد و 12 پاس گل نیز داد. او خوشبین است در بارسا نیز به درخشش زیر نظر کومان ادامه دهد.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.