اسطوره منچستریونایتد از بهترین بازیکن دیدار آلمان و فرانسه انتقاد کرد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

شب گذشته «پل پوگبا» بهترین بازیکن دیدار تیم کشورش با آلمان ها در یورو 2020 شد. در شبی که تنها گل بازی توسط «ماتس هوملس»، مدافع آلمان ها به اشتباه به دروازه خودی زده، شد، پوگبا توانست تیم کشورش را به خوبی در زمین، مدیریت کند.

بعد از این بازی، «روی کین» از پوگبا انتقادکرد. ستاره پیشین تیم منچستریونایتد معتقد است که پوگبا در تیم ملی فرانسه عالی است اما در منچستر، خوب ظاهر نمی شود.

به همین خاطر به شبکه آی تی وی گفت: من می خواهم همچنان درباره پل پوگبا حرف بزنم. در این نکته که او جوانی با استعداد است، تردیدی وجود ندارد.همیشه انتظار چیزهای زیادی از او را دارم. به خصوص وقتی که برای منچستریونایتد بازی می کند.

وی افزود: بی شک در تیم ملی احتمالا بازیکنان  بهتری در اطرافش هستند و او نیز حس بهتری می کند اما فکر می کنم وقتی برای یونایتد بازی می کند، شاید هیچ مسئولیتی نمی پذیرد. شاید بازیکنانی که لازم باشد در اطرافش باشد نمی بیند که مسئولیت بپذیرد.در حالیکه می دانم در تیم ملی فرانسه، او تقسیم مسئولیت می کند.

روی کین ادامه داد: باید پرسید چرا او در منچستریونایتد تا این حد منزوی است. شاید یک دلیلش این باشد که در آنجا فشار بسیار زیادی را تحمل می کند.

ستاره صاحب نام پیشین منچستریونایتد تصریح کرد: آنچه مشخص بوده، این است که تفاوتی میان پوگبای تیم ملی و پوگبای منچستریونایتد وجود دارد.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.