روملو لوکاکو، ستاره تیم ملی بلژیک، می‌گوید که قصد دارد برای دیدن کریستین اریکسن به بیمارستان برود.

به گزارش فرتاک ورزشی،

شاید هیچ کس فکرش را هم نمی‌کرد که مهم‌ترین اتفاق روزهای آغازین رقابتهای یورو ایست قلبی یکی از ستاره های حاضر در آن باشد؛ اما این اتفاق کابوس وار در جریان دیدار دانمارک فنلاند رخ داد و کریستین اریکسن به شکل شوکه‌کننده‌ای دچار ایست قلبی شد اما هر طور که بود از این خطر بزرگ گریخت و اکنون حال او بهتر است.

روملو لوکاکو، ستاره تیم ملی بلژیک و هم تیمی کریستین اریکسن در باشگاه اینتر، که بعد از گلزنی مقابل روسیه به نوعی گل خود را به ستاره دانمارک تقدیم کرده بود اکنون می گوید که قصد دارد به بیمارستان رفته و از اریکسن دیدن کند.

روملو لوکاکو گفت: " من می خواهم به بیمارستان بروم و کریستین را در بیمارستان ببینم.  من در این باره با مربی صحبت کردم و بدیهی است که او موافقت کرد. ما همچنین برای ادای احترام به او در دقیقه 10 بازی را متوقف خواهیم کرد. من فردا بعد از بازی به کریستین پیامی خواهم فرستاد اما در حال حاضر فکر می‌کنم باید به خانواده او زمان داد."

لوکاکو همچنین در رابطه با نقش سیمون کیائر در نجات جان کریستین اریکسن نیز گفت: "  کاری که سیمون برای نجات جان او انجام داد بسیار اهمیت داشت. فکر می‌کنم لازم است که به همه بازیکنان یاد داده شود که در چنین شرایطی چه کاری انجام دهند."

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.