سرمربی تیم ملی فوتبال پرتغال در نشست خبری پیش از بازی با آلمان ابراز امیدواری کرد تمام تیمش برای صعود به دور بعدی تلاش کنند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

تیم ملی فوتبال پرتغال بار دیگر تصمیم گرفت نوعی فوتبال را انجام دهد که لزوماً مناسب استعداد تهاجمی آن‌ها نباشد. پیروزی مقابل مجارستان بی ارزش بود، اگرچه با گلزنی کریستیانو رونالدو، فرناندو سانتوس سخت در تلاش بود تا تیمش فراتر از ستاره سابق رئال مادرید باشد.

امروزشاهد رویارویی مدافع عنوان قهرمانی اروپا در برابر آلمان هستیم که احتمالاً آنقدر توان دارد که بتواند به مرحله حذفی مسابقات صعود کند. با توجه به تساوی هر سه بازی گروهی، با پیروزی در برابر آلمان، در سال 2016 صعود کرده و پرتغال در مسابقات کمتر از 5 سال پیش در فرانسه قهرمان شد.

سانتوس در کنفرانس مطبوعاتی پیش از بازی با آلمان توضیح داد: "پرتغال یک تیم است، نه فقط کریستیانو رونالدو. پرتغال به این تیم افتخار می‌کند. من باید انگیزه همه آنها را بگیرم، همچنین کسانی که نیمکت نشین هستند."

سانتوس بار دیگر تأکید کرد که کنترل پرتغال در مقابل مانشافت چه قدر ضروری خواهد بود. او ادامه داد: "ما باید توپ را در اختیار داشته باشیم. ما باید به سومین یک سوم نهایی زمین حریف برسیم اما در زمان مالکیت آلمان مراقب باشیم. آنها می توانند بسیار خطرناک باشند."

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.