گرت بیل، ستاره ولزی رئال مادرید، دانیل لووی، رئیس تاتنهام را از برنامه های خود برای فصل آینده مطلع کرده است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

گرت بیل در ابتدای فصل گذشته و بعد از حدود یک دهه لباس تاتنهام را بر تن کرده و علیرغم مصدومیت های فراوان از نظر آماری عملکرد خوبی را از خود به جای گذاشت. اما به نظر می رسد این ستاره ولزی دیگر تمایلی به ماندن در لیگ برتر نداشته و احتمالا فصل بعد دوباره در رئال مادرید بازی خواهد کرد.

امروز نشریه اتلتیک با انتشار گزارشی مدعی شد گرت بیل 31 ساله علیغم شایعات اخیر درباره آینده خود، تصمیم خود را برای جدایی همیشگی از اسپرز را به اطلاع مدیران این تیم رسانده است. به نظر می رسد قبل از آغاز رقابت های یورو 2020، تاتنهام از برنامه گرت بیل برای آینده آگاه شده و این موضوع قطعی است. چند هفته قبل بود که بعد از جدایی غافلگیر کننده زین الدین زیدان، کارلو آنچلوتی به عنوان جانشین او معرفی شد و این انتصاب احتمال ماندن بیل در رئال مادرید را افزایش داده است.

ستاره ولزی که زیر نظر کارلو آنچلوتی که هم در لیگ قهرمانان اروپا و هم در کوپا دل ری قهرمان شد، چندی قبل مدعی شد رابطه خیلی خوبی با این سرمربی باتجربه و ایتالیایی دارد. درخشش گرت بیل در فتح این عناوین نقش بسزایی ایفا کرد و او هر دو فینال به ترتیب برابر اتلتیکو مادرید و بارسلونا موفق به گلزنی شد.

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.