بازیکن تیم ملی بلژیک و هم تیمی رونالدو در یوونتوس، به صحبت در مورد این فوق ستاره پرتغالی پرداخت.

به گزارش فرتاک ورزشی،

دائودا پیترز تنها بازیکن تیم ملی بلژیک است که در بازی های رسمی کنار کریستیانو رونالدو به میدان رفته است. این دو یکشنبه در یک هشتم نهایی یورو 2020 مقابل هم به میدان خواهند رفت.

پیترز به سبب هم تیمی بودن با رونالدو در یوونتوس، شاید فرد مناسبی برای صحبت در مورد خصوصیات فوق ستاره پرتغالی باشد. رونالدو اخیرا با رکورد گلزنی علی دایی برابری کرد و می تواند برابر بلژیک به تنهایی رکورددار بهترین گلزن بازی های ملی شود.

پیترز در مورد رونالدو به HLN گفت:« رژیم غدایی رونالدو همیشه برنج، مرغ و کلم بروکلی است و البته آب. هرگز ندیده ام کوکاکولا بنوشد. کریس همیشه و در هر شرایطی پیروزی می خواهد. اکتبر گذشته وقتی برای اولین بار کنار او به میدان رفتم، با اینکه شناختی روی من نداشت ولی مدام سعی در صحبت با من و ایجاد انگیزه داشت. او یک شخصیت فوق العاده است و شما را درگیر خودش می کند.»

پیترز ادامه داد:« وضعیت بدنی رونالدو بی نظیر است. در سالن بدنسازی وقتی او را برای اولین بار دیدم، تحت تاثیر فرم فیزیکی اش قرار گرفتم. البته من هم بدنی عضلانی دارم ولی با دیدن رونالدو متوجه شدم که برای رسیدن به سطح او راه زیادی در پیش خواهم داشت. بدن رونالدو برای فوتبال ساخته شده است.»

بلژیک:« رونالدو انسانی دوست داشتنی است ولی قبل از مسابقات، کاملا جدی می شود و در اتوبوس در مورد هیچ چیز حرف نمی زند. گاهی با من در مورد بازیکنان بلژیکی حرف می زند و می دانم که برای روملو لوکاکو احترام قائل است.»

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.