روزنامه البلاد عربستان نوشت که النصر به دنبال جذب مهدی بن عطیه و محمد الفتیل است. اکرم کونور خبرنگار ترکیه ای نیز مذاکرات با بن عطیه را تأیید کرد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

هیئت مدیره تیم فوتبال النصر به سرپرستی رئیس باشگاه مسلی آل معمر، پس از جدایی مایکون پریرا مدافع برزیلی خود به دنبال تقویت خط دفاعی این تیم سعودی است و در همین خصوص مذاکرات برای جذب یک بازیکن عربستانی و یک مدافع برجسته خارجی آغاز شده است.

روزنامه البلاد نوشت که النصر به دنبال جذب محمد الفتیل مدافع الاهلی است و مذاکرات دو طرف در آستانه توافق نهایی قرار دارد. این بازیکن برای تمدید قرارداد خود با الاهلی به توافق نرسید و 5 روز دیگر قرارداد او به صورت رسمی به پایان می رسد.

این بازیکن 29 ساله یکی از برجسته ترین مدافعان عربستانی است و پیش از این نیز 15 بار برای تیم ملی کشورش به میدان رفته و مقابل کره شمالی نیز موفق شد برای سعودی ها گلزنی کند.

اما الفتیل تنها گزینه النصر برای تقویت خط دفاعی نیست. البلاد نوشته است که مذاکرات برای جذب مهدی بن عطیه مدافع مراکشی که اخیرا از الدحیل جدا شده، آغاز شده است. این بازیکن در سال 2019 از یوونتوس به الدحیل پیوست و در طی 2 فصل و نیمی که پیراهن این تیم را بر تند کرد، به قهرمانی لیگ ستارگان و جام امیر قطر دست یافت.

اکرم کونور خبرنگار معروف ترکیه ای نیز در توئیتر خود از علاقه النصر برای جذب بن عطیه نوشت. این خبرنگار مدعی شد که مدافع مراکشی به مدیران النصر توصیه شده است و هنوز در این خصوص تصمیم نهایی گرفته نشده است.

النصر که باید در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا به مصاف تراکتور برود، پیش از این موفق به جذب وینسنت ابوبکر مهاجم تیم ملی کامرون و اندرسون تالیسکا هافبک برزیلی سابق گوانگژو شده بود.

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.