لروی سانه، ستاره تیم ملی آلمان، بعد از انتقادات اخیر امروز بعد از پایان وقت معمول تمرینات، زمین را ترک نکرد و به تمرین خود ادامه داد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

پیش از آغاز جام جهانی 2018 و بعد از انتشار لیست تیم ملی آلمان برای این مسابقات انتقادات زیادی نسبت به یواخیم لوو بابت دعوت نکردن لروی سانه مطرح شد؛ با این حال او بعد از جام جهانی روسیه به شکل مداوم در اردوهای مانشافت حاضر بوده است.

انتظار می رفت که سانه یکی از مهره های تاثیر گذار آلمان در رقابت های یورو باشد اما این بازیکن هرگز نتوانست انتظارات را برآورده کند. عملکرد ستاره تیم ملی آلمان در سه بازی دور گروهی با انتقادات فراوانی روبرو بود و حتی هواداران مانشافت نیز به این مسئله واکنش نشان داده و با سوت های اعتراضی خود از خجالت این بازیکن درآمدند.

با این حال به نظر می‌رسد که لروی سانه قصد دارد در ادامه رقابت‌های یورو به انتقادات پاسخ دهد و به نوعی با آنها مقابله کند. در همین راستا نشریه بیلد مدعی شده که این بازیکن بعد از پایان وقت معمول تمرینات امروز تیم ملی آلمان زمین تمرین را ترک نکرده است. در این گزارش ادعا شده که سانه در کنار مانوئل نویر و برند لنو در زمینه تمرین باقی مانده و با آنها کار کرده است؛ در واقع به نظر می‌رسد که او با این کار انگیزه های بالای خود را برای درخشش در ادامه تورنومنت نشان داده است.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.