پیش بینی ها در مورد عثمان دمبله صحیح بود و او چهار ماه نمی تواند در ترکیب بارسلونا حاضر شود.

به گزارش فرتاک ورزشی،

باشگاه بارسلونا اعلام کرد عمل جراحی عثمان دمبله، ستاره جوان و فرانسوی موفقیت آمیز بوده و او به مدت چهار ماه قادر به همراهی این تیم نخواهد بود. این ستاره فرانسوی تحت عمل جراحی در رفتگی تاندون دیستال در زانوی راست خود قرار گرفته است. این جراحی در تورکوی فنلاند و توسط لاس لمپاینن و تحت نظارت گروه پزشکی باشگاه انجام شده است. بدین ترتیب این ستاره جوان و فرانسوی حدود چهار ماه از میادین دور خواهد بود.

عثمان دمبله در هر دو بازی اول گروهی تیم ملی فرانسه در رقابت های یورو 2020 به عنوان بازیکن تعویضی وارد زمین شد و در دومین دیدار مقابل مجارستان در بوداپست بود که دچار این مصدومیت شده و قبل از پایان مسابقه مجبور به ترک زمین شد.

عثمان دمبله در طول فصل 2020/21 برای تیم رونالد کومان 44 بازی انجام داد و 11 گل به ثمر رساند. این بهترین فصل این بازیکن از زمان انتقال به بارسلونا بود و دوری بلندمدت او از میادین خبر خوشایندی برای رونالد کومان نیست. قرارداد دمبله یک سال دیگر با باشگاه بارسلونا تمام می شود و این آسیب دیدگی های متوالی طی این چهار سال باعث تردید مدیران این باشگاه برای تمدید قرارداد با این بازیکن شده است.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.