به نظر می رسد کریستیانو رونالدو، ستاره محبوب پرتغالی در هفت سال اخیر درگیر مصدومیت دشواری بوده است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

بیماری کریستیانو رونالدو که در سال 2014 تشخیص داده شد که هیچ درمانی ندارد و با گذشت زمان شرایط برای این ستاره پرتغالی بدتر می شود. رونالدو با در تمامی طول این سال ها با مصدومیت سنگین زانو بازی کرده و این آسیب دیدگی هیچ درمانی کاملی ندارد. رونالدو از سال 2014 با مصدومیتی از ناحیه زانو به نام "تاندینوز" درگیر شده است.

این مصدومیت به جای التهاب منجر به تحلیل رفتن بافت زانو شده و در واقع به این معنی است که وضعیت زانوی رونالدو در هر مسابقه بدتر می شود. اما ستاره 36 ساله و پرتغالی در این سال ها با تمرینات مداوم آمادگی خود را حفظ کرده و عملکرد درخشانی داشته است.

اما اینکه کریستیانو رونالدو در طول هفت سال گذشته و علیرغم این مصدومیت چه موفقیت هایی کسب کرده، ارزش کار او را بیشتر نیز می کند. از سال 2014 رونالدو در ترکیب رئال مادرید موفق به کسب چهار لیگ قهرمانان و یک عنوان لالیگا شد. در ادامه او راهی یوونتوس شده و دو سال قهرمانی در سری آ و یک کوپا را نیز جشن گرفت. رونالدو در رده ملی نیز درخشان ظاهر شده و با لباس تیم ملی پرتغال فاتح یورو 2016 مسابقات افتتاحیه لیگ ملت های اروپا در سال 2019 شد.

از نظر جوایز فردی نیز عملکرد رونالدو فوق العاده بوده و او در سال های 2014 ، 2016 و 2017 جایزه توپ طلا را کسب کرده است. همچنین رونالدو اخیرا به رکورد 109 گل علی دایی رسیده و عنوان بهترین گلزن تاریخ رده ملی را نیز کسب کرد.

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.