باشگاه بارسلونا به جنجال روزهای اخیر و رفتار نژاد پرستانه دو ستاره خود واکنش نشان داد.

طی روزهای اخیر ویدیویی از دو ستاره فرانسوی بارسلونا منتشر شد که نشان می‌داد آنها مشغول تمسخر خدمه یک هتل در ژاپن هستند؛ موضوعی که واکنش‌های تند بسیار زیادی را به همراه داشت و نهایتاً باعث شد که آنتوان گریزمان و عثمان دمبله بابت این حرکت زشت خود رسما عذرخواهی کنند.
اما حالا باشگاه بارسلونا نسبت به اتفاقات رخ داده واکنش نشان داده و در بیانیه ای آورده است: " باشگاه بارسلونا به خاطر ناراحتی هواداران ژاپنی و به طور کلی آسیایی و البته شرکای باشگاه بابت ویدئوی انتشار یافته، واقعاً متاسف است. آنتوان گریزمان و عثمان دمبله در برخورد با کارمندان هتل به وضوح مرتکب بی احترامی شدند. چنین کاری هرگز با ارزش های باشگاه بارسلونا تطابق ندارد.

باشگاه بارسلونا متعهد است که در زمینه‌های نژادپرستی و تبعیض آموزش های خود را بهبود ببخشد. باشگاه تمایل دارد که از طرفداران و شرکای های باشگاه بابت این اتفاق که در سال 2019 و در زمان مدیریت قبلی رخ داده، معذرت خواهی کند. هیئت مدیره کنونی باشگاه تعهد دارند که اطمینان حاصل کنند چنین اتفاقات دیگر تکرار نخواهد شد.

از طرفی این دو بازیکن نیز ابراز پشیمانی کرده و معذرت‌خواهی کرده اند که این مسئله برای باشگاه ارزش زیادی دارد. همچنین باشگاه بارسلونا این حق را برای خود قائل است که اقدامات داخلی را این رابطه به عمل آورد."

 

 

انتهای پیام/