دومین بازی مرحله نیمه نهایی یورو ۲۰۲۰ در وقت‌های معمول برنده‌ای نداشت تا تیم‌های ملی انگلیس و دانمارک در وقت‌های اضافه شانس خود را امتحان کنند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 در دومین بازی از مرحله نیمه نهایی رقابت‌های یورو 2020، امشب (چهارشنبه) از ساعت 23:39 به وقت تهران در ورزشگاه ومبلی شهر لندن تیم‌های فوتبال انگلیس و دانمارک برابر یکدیگر به میدان رفتند که این بازی با تساوی یک - یک در وقت‌های معمول به پایان رسید تا بازی به وقت‌های اضافه کشیده شود.

در نیمه نخست میکل دامسگارد گل نخست بازی را به زیبایی هر چه تمام‌تر از روی یک ضربه ایستگاهی در دقیقه 30 برای دانمارک به ثمر رساند اما برتری این تیم تنها 9 دقیقه دوام داشت چرا که سیمون کیائر کاپیتان دانمارکی‌ها برای دفع ارسال عرضی بوکایو ساکا از سمت راست به اشتباه توپ را درون دروازه خودی گذاشت. این یازدهمین گل به خودی جام شانزدهم بود که رکورد گل‌‌به‌خودی‌های تاریخ یورو را ارتقا داد.

در نیمه دوم انگلیسی‌ها موقعیت‌های خطرناک بیشتری روی دروازه دانمارک ایجاد کردند که عملکرد خوب کاسپر اشکایل درون دروازه وایکینگ‌ها، میزبان را از رسیدن به گل دوم باز داشت. در سمت دیگر خود دانمارکی‌ها هم در چند ضدحمله پرسرعت خودشان را به خوبی به یک سوم دفاعی سه شیر رساندند اما بی‌دقتی در ارسال پاس یا ضربات آخر، باعث شد که جردن پیکفورد دروازه‌بان انگلیسی‌ها خیلی به دردسر نیفتد. به این ترتیب بازی برخلاف نیمه اول، 45 دقیقه دوم بدون اینکه توپی از خط دروازه‌ها عبور کند به پایان رسید تا دومین بازی مرحله نیمه نهایی جام شانزدهم نیز مانند بازی اول میان ایتالیا و اسپانیا به وقت‌های اضافه کشیده شود.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.