منچستر یونایتد در آستانه توافق و بستن قرارداد با رافائل واران، مدافع فرانسوب باشگاه رئال مادرید است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

احتمالا بعد از سرخیو راموس شاهد جدایی دیگر مدافع میانی کهکشانی ها نیز در هفته های پیش رو خواهیم بود. نشریه آ.اس مدعی شد اگرچه کارلو آنچلوتی، سرمربی جدید رئال می خواهد رافائل واران در فصول بعدی نیز در این باشگاه باقی بماند، اما  به نظر نمی رسد توافقی برای تمدید قرارداد صورت گرفته باشد و اخبار حاکی از انتقال این مدافع 28 ساله در تابستان امسال به لیگ برتر و باشگاه منچستریونایتد است.

قرارداد فعلی رافائل واران با رئال مادرید یک سال دیگر تمام می شود و در صورت عدم توافق برای تمدید، فلورنتینو پرز چاره ای جز فروش این بازیکن نخواهد داشت. در واقع به نظر می رسد رئال مادرید نیز خواهان تمدید قرارداد واران شده و مدت هاست مذاکرات خود را آغاز کرده، اما پاسخ مدافع 28 ساله منفی بوده است. رافائل واران به دنبال یک پروژی ورزشی جذاب و برنده در سال های پیش رو بوده و تصور می کند در رئال مادرید فعلی چنین میلی برای فتح عناوین مختلف دیده نمی شود.

به نظر واران از گزینه انتقال به منچستریونایتد استقبال می کند و اگر اتفاق خاصی رخ ندهد او فصل بعد در اولدترافورد بازی خواهد کرد. بدین ترتیب به زودی شاهد حضور زوج اران و هری مگوایر در قلب خط دفاعی یونایتد بوده و با اضافه شدن جیدون سانچو، احتمالا تیم اوله گونار سولسشر فصل بعد در بین مدیان کسب عنوان قهرمانی در لیگ برتر جای خواهد داشت

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.