یوپ هاینکس، سرمربی سابق آلمانی مدعی شد شرایط تیم ملی آلمان مانند گذشته و سال 2014 نیست.

به گزارش فرتاک ورزشی،

تیم ملی آلمان در اولین دور حذفی رقابت های یورو 2020 مقابل انگلیس حذف شده و نتوانست درخشش ادوار قبل را تکرار کند. یوپ هاینکس، سرمربی پرافتخار آلمانی در مورد شرایط این تیم صحبت کرده و البته مدعی شد ایتالیا شایسته ترین تیم برای کسب عنوان قهرمانی یورو بوده است.

یوپ هاینکس گفت: "روحیه تیمی فوق العاده سال 2014 از دست رفته است و شما نمی توانید از این مسیر موفق شوید. روبرتو مانچینی، گرت ساوت گیت، لوئیس انریکه و کسپر هیولمند تیم های خود را به خوبی آماده کرده بودند، اما شرایط در مورد آلمان چنین نبود. به جز بازی پرتغال هیچ شور و احساسی در تیم حس نمی شد.

توماس مولر و مت هوملس برای هماهنگی کامل به بازی های بیشتری نیاز داشتند، اما آنها باید در ماه مارچ به تیم بازگردانده می شدند.

ژروم بواتنگ بهترین مدافع لیگ در فصل گذشته بود و من بودم او را نیز دعوت می کردم.

ما دیگر مدافعانی مانند پل برایتنر، آندریاس برمه یا فیلیپ لام نمی سازیم. به علاوه ما مدافع میانی و مهاجمی در کلاس جهانی و مهاجم نداریم. ما وینگرهای با استعدادی مثل سرژ گنابری، لروی سانه و تیمو ورنر داریم که باید بهتر عمل کنند. البته کای هاورتز می تواند آینده فوق العاده در کلاس جهانی داشته باشد.

به عنوان مثال نیکلاس سوله اگر در ادامه نیز به طور حرفه ای کار کند و سبک زندگی اش مانند یک بازیکن فوتبال باشد، تبدیل به یک مدافع میانی درجه یک خواهد بود. آینده دارترین بازیکنان آلمان؟ کای هاورتز، ویرتز، جمال موسیالا و باکو. چندین بازیکن در تیم زیر 21 سال حضور دارند که در ماه ژوئن یورو را از آن خود کردند.

خداحافظی تونی کروس از تیم ملی؟ ما باید به تصمیم او احترام بگذاریم. تونی دوران فوق العاده ای داشته و بهترین جام ها را به دست آورده و به عنوان یک بازیکن و هم یک فرد پیشرفت کرده است.

فینال یورو 2020؟ این یک بازی تاکتیکی و تا پایان هیجان انگیز بود. بهترین تیم مسابقات به شکل شایسته ای پیروز شد و تیم ملی ایتالیا شایسته احترام است."

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.