میرالم پیانیچ، هافبک ناکام بارسلونا، در یک استوری اینستاگرامی عکسی از تماس تصویری اش با ستاره یوونتوس یعنی پائولو دیبالا را به اشتراک گذاشت.

به گزارش فرتاک ورزشی،

میرالم پیانیچ بعد از پشت سر گذاشتن چند فصل فوق‌العاده در یوونتوس بالاخره در تابستان گذشته از این تیم جدا شد و به بارسلونا پیوست تا چالش جدید خود را در فوتبال اسپانیا تجربه کند. با این حال هافبک بوسنیایی نتوانست در فصلی که گذشت روزهای خوبی را در بلوگرانا سپری کند.

پیانیچ در طول فصل کمتر فرصت حضور در میدان را پیدا کرد و در واقع به نظر می رسد که سرمربی هلندی بارسا یعنی رونالد کومان اعتقاد چندانی به سبک بازی این بازیکن ندارد و تمایلی به استفاده از او نشان نمی دهد. در واقع به نظر می رسد که در صورت ماندن پیانیچ در بارسا فصل آینده نیز شاهد نیمکت نشینی او خواهیم بود که البته بعید است این اتفاق رخ داد و هافبک بوسنیایی در جمع آبی اناری ها باقی بماند.

در همین راستا طی روزهای گذشته شایعات زیادی در رابطه با تیم بعدی پیانیچ مطرح شده اما به نظر می رسد که این بازیکن به بازگشت به یوونتوس بسیار نزدیکتر است. از طرفی این هافبک بوسنیایی ساعاتی پیش عکسی از تماس تصویری با پائولو دیبالا، ستاره آرژانتینی یوونتوس را در استوری اینستاگرام خود به اشتراک گذاشت تا به نوعی شایعات بازگشت این بازیکن به یووه جدی‌تر شود. پیانیچ زیر این عکس نوشت: " برادر کوچک، جواهر"

44

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.