با تایید باشگاه بارسلونا میرالم پیانیچ و ساموئل اومتیتی برای فصل پیش رو به دنبال حضور در یک تیم جدید هستند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

میرالم پیانیچ و ساموئل اومتیتی دو بازیکنی محسوب می‌شوند که به نظر می‌رسد به طور کامل از برنامه‌های سرمربی هلندی بارسلونا یعنی رونالد کومان خارج هستند؛ موضوعی که باعث شده از هفته ها قبل شایعات زیادی در رابطه با جدایی آنها از باشگاه کاتالانی به گوش برسد.
از طرفی گفته می‌شد که این دو بازیکن با وجود نیمکت نشینی خواستار ماندن در بارسلونا هستند اما حالا باشگاه کاتالانی این موضوع را تکذیب و به نوعی جدایی اومتیتی و پیانیچ را تایید کرده است. متئو آلمانی، مدیر باشگاه بارسلونا، در این باره گفت: "هر دوی این بازیکنان نقش بسیار مهمی دارند اما فصل گذشته فرصت زیادی برای بازی کردن پیدا نکردند.

ما از شرایط اطلاع داریم و در حال بررسی احتمال پیدا کردن یک تیم جدید برای آنها هستیم. از طرف دیگر خود آنها نیز اولین کسانی هستند که به پیدا کردن یک تیم جدید برای بیشتر بازی کردن علاقه مند هستند."

گفتنی است با توجه به شایعات به نظر می رسد مقصد بعدی هافبک بوسنیایی بارسلونا یعنی میرالم پیانیچ سری آ خواهد بود و شانس یوونتوس برای بازگرداندن این بازیکن بسیار بالاست. در سمت دیگر آینده ساموئل اومتیتی کاملا مبهم است اما از لیگ برتر انگلیس و لیگ یک فرانسه به عنوان محتمل ترین مقصد را برای این مدافع فرانسوی یاد می شود.

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.