کیلیان امباپه در حالی به پارک دو پرنس بازگشته که همچنان قصد تمدید قراردادش را ندارد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

کیلیان امباپه پس از پایان تعطیلاتش که به دلیل حضور در یورو 2020 اندکی طولانی تر شده بود، به پاریس بازگشت تا در تمرینات پیش فصل پاری سن ژرمن شرکت کند.

در حالی که این ستاره جوان در شبکه های اجتماعی عکسی خندان از خودش در کمپ تمرینی PSG منتشر کرده است، برنامه های او برای ترک پارک دو پرنس در فصل بعد همچنان پابرجاست.

قرارداد امباپه در تابستان سال آینده به پایان می رسد و اگر چه او اصرار به جدایی در طول فصل ندارد و می خواهد که تا پایان قراردادش در پاریس بماند.

در همین حال او قصد دارد از یک فصل به یاد ماندنی لذت ببرد، در باشگاهی که در آن احساس آرامش می کند و بسیار از آنها به دلیل کارهایی که در مدت حضورش در PSG برایش انجام داده اند، سپاسگزار است.

امباپه می داند که برای تمدید قرارداد خود در طی یک سال آینده با فشار زیادی از طرف باشگاه روبرو خواهد شد و زمان نشان خواهد داد که آیا او بر جدایی پافشاری خواهد کرد یا در نهایت قرارداد جدیدی را امضا می کند.

01626044

ناصر الخلیفی، رییس PSG، در پایان فصل گذشته اعلام کرد که امباپه نه تنها در فصل 22-2021 در این باشگاه باقی می ماند، بلکه قرارداد جدیدی نیز امضا خواهد کرد.

در همین حال PSG چندین بازیکن تاثیرگذار را جذب کرده تا شاید بتوانند امباپه را متقاعد کنند که در این باشگاه بماند. پل پوگبا، ستاره فرانسوی منچستریونایتد، می تواند خرید بعدی پاریسی ها باشد.

آنها قصد داشتند تا امباپه را تبدیل به مهره کلیدی و چهره اصلی این باشگاه کنند و این بازیکن 22 ساله نقش اصلی را در رونمایی از لباس های جدید  PSGبرای فصل آینده دارد.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.