کارلو آنچلوتی با حضور در اداگاه بخش زیادی از تخلفات مالیاتی خود را پذیرفته است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

کارلو آنچلوتی، سرمربی ایتالیایی و جدید رئال مادرید صبح جمعه در دادگاه مادرید حاضر شده و به اتهامات خود پاسخ داد. این دادگاه در رابطه با دو جرم کارلو آنچلوتی در سال های 2014 و 2015 و فرار از پرداخت مالیات تشکیل شده بود و کارلتو نیز با قبول اتهامات خود پذیرفت این رقم را به اداره مالیات اسپانیا بازگرداند. به نظر می رسد کارلو آنچلوتی در آن مقطع رقم یک میلیون و 62 هزار یورو از درآمد خود به اداره مالیات پرداخت نکرده بود.

البته کارلو آنچلوتی در مقابل قاضی مدعی شد قصدی مبنی بر فرار مالیاتی نداشته و در آن مقطع و به علت مشاوره غلط اطرافیان خود دست به چنین کاری زده است. البته سرمربی 62 ساله و ایتالیایی جرم خود در مورد سال 2015 را هنوز نپذیرفته است.

در واقع کارلو آنچلوتی ادعا می کند در سال 2015 به انداره کافی در اسپانیا سکونت نداشته و با توجه به اقامت در این کشور تنها برای 183 روز، از نظر قانونی نیز نیازی به پرداخت مالیات نداشته است.

اما استدلال دادستان این بود که آنچلوتی در سالهای مالی 2014 و 2015، به جز دریافت دستمزد از باشگاه رئال مادرید از هیچ منبع دیگری درآمد نداشته، تا اینکه در سال 2016 به بایرن مونیخ پیوسته است. این بدان معنی است که منبع اصلی درآمد او از باشگاه رئال مادرید بوده و به همین ملزم به پرداخت مالیات بوده است. اما به هر حال به نظر می رسد کارلو انچلوتی بخش زیادی از اتهامات خود را پذیرفته و این ماجرا به زودی تمام خواهد شد.

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.