نیمار، ستاره برزیلی PSG، آنقدر دلش می خواهد تا لیونل مسی به پارک دو پرنس برود که پیراهن شماره 10 خودش را به هم تیمی سابقش در بارسا پیشنهاد کرده است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

پیگیری پاری سن ژرمن برای جذب لیونل مسی در حال آغاز شدن است و پس از اینکه جدایی مسی و بارسا قطعی شد، غول های فرانسوی قصد دارند تا قبل از پایان پنجره نقل و انتقالاتی تابستان، با ستاره آرژانتینی به توافق برسند.

پاری سن ژرمن مشتاق امضای قرارداد با مسی است و نیمار هم همینطور! سیتاره برزیلی قبل از پیوستن به پاریسی ها در سال 2017 چهار سال را با لیونل مسی در بارسلونا هم بازی بود.

و به نظر می رسد نیمار تمام تلاش خود را برای انتقال مسی به پارک دو پرنس در همین تابستان انجام می دهد.

نشریه فرانسوی RMC Sport از مدعی شد نیمار پیراهن شماره 10 خود را برای راضی کردن مسی به پیوستن به PSG به او پیشنهاد داده است.

نیمار همچنین در اینستاگرام کاریکاتوری را نشان می داد خودش مسی را که پیراهن شماره 10 پاری سن ژرمن را به تن داردف در آغوش گرفته، لایک کرده است.

این حرکت نیمار نیز بر شایعات انتقال قریب الوقوع مسی به پاریس افزوده است.

با این حال این گزارش ادامه می دهد که برنده شش توپ طلا پیشنهاد نیمار را درباره پیراهن رد کرده، حتی اگر او به زودی با این بازیکن 29 ساله در فرانسه هم تیمی شود.

جدایی مسی از بارسا دنیای ورزش را شوکه کرده است. امروز خوان لاپورتا، رییس باشگاه بارسلونا، در یک کنفرانس مطبوعاتی وضعیتی را که منجر به جدایی مسی شد توضیح داد.

لاپورتا گفت: "این باشگاه بیش از 100 سال سابقه دارد و بالاتر از هر بازیکنی است، حتی بهترین بازیکن تاریخ، که ما تا ابد از او سپاسگزار خواهیم بود.

بارسا بالاتر از بازیکنان، مربیان و مدیران است، همیشه بالاتر از آنها خواهد بود.

من گفتم ما تمام تلاش خود را می کنیم تا مسی با این شرایط اقتصادی باشگاه، در بارسا بماند.

ما به توافق رسیدیم اما نتوانستیم آن را رسمی کنیم، به دلیل وضعیت اقتصادی باشگاه ما نمی توانیم قرارداد این بازیکن را به دلیل محدودیت دستمزدها در لالیگا ثبت کنیم.

من نمی خواهم در مورد وضعیت وحشتناکی که از هیئت مدیره قبلی به ارث برده ایم و تصمیمات وحشتناکی که در گذشته گرفته شد، صحبت کنم. ما از بد به بدتر رفته ایم."

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.