ستاره فرانسوی سابق بارسا معتقد است مسی کنار نیمار و امباپه مثلثی ترسناک را تشکیل خواهد داد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

لیونل مسی دیگر بازیکن بارسلونا نیست و به زودی تبدیل به ستاره جدید پی اس جی خواهد شد. در پاریس دوست داران پی اس جی بی صبرانه منتظر ورود فوق ستاره آرژانتینی هستند و رویای مثلث مسی، نیمار و امباپه را در سر دارند.

لودویک ژولی ستاره فرانسوی سابق بارسلونا که بین 2004 تا 2007 با مسی هم تیمی بود و اکنون به عنوان کارشناس و مفسر فوتبال فعالیت می کند، در مورد جدایی مسی گفت:« تا همین چند روز پیش هیچکس تصورش را نمی کرد که مسی از بارسا جدا شود. خود مسی هم فکرش را نمی کرد. بارسا اما سال ها بد اداره می شد و حالا تاوان بسیار سنگینی داده اند. تصورم بر این بود مسی راهی سیتی شود ولی 117 میلیون یورو برای جک گریلیش دادند و دیگر پولی برای مسی نداشتند. مطمئنم اگر مسی زودتر در دسترس بود، سیتی برای جذیش اقدام می کرد.»

01631842

ژولی ادامه داد:« پی اس جی همین حالا نیمار و امباپه یعنی دو ستاره از 4 ستاره برتر دنیا را در اختیار دارد و مسی هم به این جمع اضافه خواهد شد تا مثلثی ترسناک در این تیم تشکیل شود. مسی مشکلی برای وفق پیدا کردن با پی اس جی نخواهد داشت. هرچند او وارد کشوری جدید با زبان و فرهگ متفاوت می شود ولی فوق ستاره ها سریع خودشان را مطابقت می دهند. مسی خوش شانس است که مائوریسیو پوچتینو سرمربی پی اس جی هم آرژانتینی است و بسیاری از بازیکنان تیم هم اسپانیایی حرف می زنند.

پی اس جی یکی از بالانس ترین تیم های دنیاست و در هر پستی، به اندازه بازیکن دارد. معتقدم این پی اس جی نیست که برای مسی بازی خواهد کرد بلکه مسی است که باید خودش را با تاکتیک تیم جدیدش وفق دهد و این کار را هم عالی انجام خواهد داد.»

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.