کریستیانو رونالدو با انتشار پستی در صفحه اینستاگرام خود به شایعات اخیر واکنش نشان داد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

شب گذشته ادو آگیره، دوست نزدیک کریستیانو رونالدو و کارشناس برنامه تلویزیونی ال‌چیرینگیتو ادعای قابل توجه و غیرمنتظره ای را مطرح کرد. آگیره که حدود سه سال پیش نیز اولین بار خبر جدایی کریستیانو رونالدو از رئال مادرید را مطرح کرده بود، این بار مدعی شد که فوق ستاره پرتغالی با کارلو آنچلوتی طی هفته‌های گذشته مذاکرات زیادی را انجام داده و مرد ایتالیایی خواهان همکاری دوباره با این بازیکن شده است.

اما ادعای ادو آگیره با واکنش کارلو آنچلوتی همراه بود و سرمربی ایتالیایی رئال مادرید امروز طی بیانیه ای ضمن ادای احترام به کریستیانو رونالدو تاکید کرد که هیچ مذاکره ای برای حضور این بازیکن در لوس بلانکوس نداشته است.

کریستیانو رونالدو حالا در پستی اینستاگرامی به شایعات اخیر واکنش نشان داد و نوشت: "هر کس من را می شناسد، می داند که چقدر روی کارم تمرکز می کنم.  شعار حرف کم تر و عمل بیشتر را را از ابتدای کار سرلوحه خود قرار داده ام. با این وجود با توجه به صحبت هایی که طی این مدت زده شد و چیزهایی که نوشته شد، نیاز است موضع خودم را اعلام کنم.  

01635151

پرداختن نادرست به آینده من در رسانه ها بیشتر از این که برای من به عنوان یک انسان و یک بازیکن امری توهین آمیز باشد، بی احترامی در رابطه با همه باشگاه هایی است که نام شان آورده می شود؛ همچنین مدیران و بازیکن های آن ها.  

قصه من در رئال مادرید نوشته شد و در رابطه با صحبت ها و اعداد، با جام ها و قهرمانی ها و با رکوردها و تیترها به ثبت رسید. داستان من در موزه سانتیاگو برنابئو و در اذهان همگی هواداران باشگاه حک شده است. بیشتر از چیزهایی که به دست آورم، به خاطر دارم که در آن 9 سال رابطه عمیقا محبت آمیز و سرشار از احترام با آن ها داشتم که تا به امروز وجود دارد و همیشه سپاسگزار آن خواهم بود. می دانم که هنوز در دل هواداران واقعی رئال مادرید قرار خواهم داشت و آن ها هم در دل من هستند.

به جز این ماجرای اخیر در اسپانیا، چندین خبر دیگر هم من را به باشگاه هایی در لیگ های مختلف ربط داد و کسی هم به خودش این زحمت را نداد که حقیقت را جستجو کند. اکنون سکوتم را شکستم تا بگویم نمی توانم اجازه دهم کسی با اسم من بازی کند. من روی کار خودم تمرکز کرده ام و برای مواجهه با کل چالش های پیش رو آماده هستم. بقیه چیزها؟ آن ها فقط حرف هستند."

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.