رونالد کومان، سرمربی بارسلونا تلاش کرده تامی آبراهام را قبل از انتقال به رم به خدمت بگیرد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

دیروز باشگاه رم رسما اعلام کرد تامی آبراهام، مهاجم جوان و انگلیسی باشگاه چلسی را با رقم 40 میلیون یورو جذب کرده است. اما به نظر می رسد بارسلونا نیز در فصل نقل و انتقالات امسال سعی کرده این مهاجم گلزن را مجاب به انتقال به نوکمپ بکند که البته توفیقی نداشته است. بعد از جدایی لیونل مسی و مصدومیت سرخیو آگوئرو، کاتالان ها علاقمند به تقویت خط حمله خود و خرید یک مهاجم جدید هستند که البته هنوز به موفقیت خاصی دست نیافته اند.

شبکه اسکای اسپورتس مدعی شد باشگاه بارسلونا ابتدای این هفته و پیش از نهایی شدن توافق با رم به سرعت برای جذب تامی آبراهام اقدام کرده و حتی به طوری که رونالد کومان، سرمربی این تیم با این بازیکن 23 ساله تماس گرفت تا او را متقاعد کند که به بارسلونا بپیوندد. اما تامی ابراهام در این مکالمه به سرمربی بلوگرانا می گوید که پیش از این با ژوزه مورینیو صحبت کرده و تحت تاثیر پروژه او قرار گرفته است. به همین علت این مهاجم 23 ساله و انگلیسی پیشنهاد بارسلونا را رد کرده و با جالوروسی به توافق کامل می رسد.

تامی آبراهام که در دوران حضور خود در لندن در 82 بازی برای چلسی 30 گل به ثمر رساند، از هفت سالگی در استمفورد بریج رشد کرد و در این باشگاه تبدیل به بازیکن فعلی شد. اما چلسی که به تازگی قرارداد روملو لوکاکو را نهایی کرده بود، تمایلی به حفظ آبراهام نشان نداد و او راهی رم شد.

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.