تیم فوتبال خنت بدون حضور مدافع چپ ایرانی خود برابر راکوو مغلوب شد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

در چارچوب دیدارهای دور رفت مرحله نهایی پلی‌آف لیگ کنفرانس اروپا، تیم فوتبال خنت که مثل هشت بازی رسمی گذشته‌اش میلاد محمدی را در لیست نداشت، از ساعت ۲۰:۳۰ امشب در ورزشگاه مییسکی به مصاف تیم راکوو لهستان رفت.

یاران محمدی پس از دو پیروزی پیاپی در پلی‌آف لیگ کنفرانس و ژوپیر لیگ بلژیک، در مسابقه امشب نتوانستند به روند بردهای خود ادامه دهند و در دیدار خارج از خانه مقابل راکوو مغلوب شدند.

تیم فوتبال خنت در دقیقه ۶۴ دیدار امشب مقابل راکوو دروازه خود را باز شده دید و در نهایت با نتیجه یک بر صفر مقابل حریف لهستانی خود شکست خورد و بازنده زمین را ترک کرد.

یاران محمدی قرار بود روز یکشنبه در ژوپیر لیگ بلژیک مقابل اندرلخت قرار بگیرند که این مسابقه لغو شد تا آنها با استراحت بیشتر به استقبال بازی برگشت در مرحله نهایی پلی‌آف لیگ کنفرانس اروپا مقابل راکوو لهستان که پنج‌شنبه شب هفته آینده برگزار می‌شود، بروند.

میلاد محمدی، ملی‌پوش ایرانی خنت که زمزمه جدایی‌اش از این باشگاه وجود دارد، پس از غیبت در فهرست چهار مسابقه ژوپیر لیگ بلژیک و چهار دیدار پلی‌آف لیگ کنفرانس اروپا، امشب هم برای نُهمین بازی پیاپی در فهرست تیمش برابر راکوو دیده نمی‌شد.

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.