باشگاه رئال مادرید در صورت ناکامی در جذب ستاره فرانسوی پاری‌سن‌ژرمن در این تابستان قصدی برای خرید مهاجم دیگر ندارد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

باشگاه رئال مادرید مدت‌هاست وضعیت کیلیان امباپه را زیرنظر دارد و امیدوار است بتواند پیش از بسته شدن پنجره نقل‌وانتقالات تابستانی جاری، این مهاجم فرانسوی را به ترکیب تیم تحت هدایت کارلو آنچلوتی اضافه کند، این در حالی است که خود این بازیکن هم تمایل دارد فوتبالش را در لالیگا و در پیراهن سفیدپوشان مادریدی دنبال کند.

روزنامه اسپانیایی «آاِس» چاپ مادرید حالا خبر می‌دهد که کیلیان امباپه تنها هدف رئال مادرید در روزهای پایانی نقل‌وانتقالات تابستانی جاری است و در صورتی که مدیران این باشگاه موفق به جذب ستاره فرانسوی پاری‌سن‌ژرمن در این تابستان نشوند، برنامه‌ای برای بازگرداندن کریستیانو رونالدو به سانتیاگو برنابئو یا جذب روبرت لواندوفسکی از بایرن مونیخ نخواهند داشت.

شبکه رادیویی «کادنا سِر» اسپانیا اخیراً مدعی شده بود، لئوناردو مدیر ورزشی تیم فوتبال پاری‌سن‌ژرمن به بازیکنان این تیم گفته است امباپه 23 ساله در این تابستان پارک‌دوپرنس را ترک نخواهد کرد.

کیلیان امباپه که وارد سال پایانی قراردادش با پاری‌سن‌ژرمن شده، از سال 2017 در عضویت این باشگاه فرانسوی است و تاکنون در 173 بازی 133 گل برای پاریسی‌ها به ثمر رسانده است

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.