بارسلونا در ساعات پایانی پنجره نقل و انتقالات قصد دارد مهاجم منچستریونایتد را به نیوکمپ آورد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 با بازگشت رونالدو به منچستریونایتد، آینده ادینسون کاوانی کاملا در هاله‌ای از ابهام قرار گرفت. این بازیکن که پیش از رونالدو با یونایتد به توافق رسیده بود که به مهاجم اصلی تیم لقب گیرد حالا با آمدن کریستیانو وضعیت کاملا عجیبی برایش ایجاد شده است. گزارشی در خصوص تاکتیک‌های متفاوت منچستر با آمدن رونالدو را در اینجا بخوانید.

طبق گزارش‌های رسانه‌های انگلیسی به احتمال فراوان کاوانی نیمکت نشین محض خواهد شد و هرگز نمی‌تواند با رونالدو برای رسیدن به ترکیب اصلی رقابت کند. همین باعث شده تا برخی مدعی شوند که ستاره اروگوئه‌ای قصد جدایی از این تیم را در سر دارد. 

جرارد رومرو، خبرنگار مشهور نزدیک به باشگاه بارسلونا اعلام کرد که این تیم برای جذب کاوانی مشتاق شده و می‌خواهد در ساعات پایانی پنجره نقل و انتقالات با منچستریونایتد برای انتقال این بازیکن مذاکره کند.

 

رونالد کومان پس از مصدومیت آگوئرو به دنبال خرید یک مهاجم است و این باشگاه تصور دارد که کاوانی می‌تواند جای خالی او را پر کند و برای تیم گلزنی کند. 

باید دید تا انتهای امروز آیا بارسلونا می‌تواند خرید دیگری را به ثبت رساند یا خیر. این تیم در این پنجره، ممفیس دپای، آگوئرو، اریک گارسیا و امرسون رویال را خریداری کرد. البته امرسون در حال انتقال به تاتنهام است و به نظر می‌رسد ایلیایش موریبا به لایپزیگ و ری ماناچ به اسپتزیای ایتالیا منتقل خواهند شد.

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.