قرار گرفتن فیلیپ کوتینیو در ترکیب بارسلونا در این فصل ضرر مالی بزرگی برای این تیم به همراه خواهد داشت.

به گزارش فرتاک ورزشی،

فیلیپ کوتینیو از بدو ورود به بارسلونا در سال 2018 در بارسلونا تلاش کرده روزهای درخششان گذشته را تکرار کند و البته هنوز با بازیکن ثابت تیم فاصله دارد. این در حالی است که کوتینیو در حال حاضر به طور کامل از مصدومیت خود رهایی یافته و رونالد کومان می تواند از او به عنوان یک بازیکن کلیدی در ترکیب استفاده کند. اما ممکن است بازگشت این ستاره برزیلی به ترکیب ضرر مالی بزرگی را در این شرایط بغرنج برای مدیران باشگاه به بار آورد.

به نظر می رسد بندی در قرارداد فیلیپ کوتینیو وجود دارد که بر اساس آن اگر این بازیکن اگر 100 بازی برای بارسلونا انجام دهد، باشگاه بارسلونا باید 20 میلیون یورو دیگر به لیورپول بپردازد. او تا به حال 90 بار برای بلوگرانا به میدان رفته و به این تعداد بازی نزدیک است، اما بارسلونا با توجه به وضعیت نامناسب مالی خود نمی تواند این رقم را به لیورپول پرداخت کند. البته هنوز وجود چنین بندی در قرارداد به صورت رسمی تایید نشده، اما اگر این شایعات حقیقت داشته باشد شاید رونالد کومان قادر به استفاده از فیلیپ کوتینیو در طول فصل نباشد.

قرارداد کوتینیو با بارسلونا تا سال 2023 اعتبار دارد و این باشگاه سعی کرد در تابستان امسال این بازیکن را به فروش برساند. اما با توجه به دستمزدی به ارزش 13.5 میلیون یورو خالص در هر فصل، تیمی خواهان خرید این بازیکن افت کرده آنهم در سن 29 سالگی نشان نداد.

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.