منچستریونایتد در مسابقه ای که در نیمه اول آن 10 نفره شد با نتیجه 2-1 برای یانگ بویز شکست خورد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

منچستر یونایتد امروز در اولین بازی خود در فصل جدید لیگ قهرمانان اروپا مهمان تیم سوئیسی یانگ بویز بود که نهایتاً این مسابقه با نتیجه 2-1 به سود میزبان خاتمه یافت.

منچستریونایتد شروع خوبی داشت و توانست در دقیقه 13 به گل اول دست پیدا کند. پاس خوب برونو‌ فرناندز برای کریستیانو رونالدو با ضربه این بازیکن تبدیل به گل شد تا نتیجه 1-0 شود. البته اشتباه دروازه‌بان یانگ بویز نیز در به ثمر رسیدن این گل تاثیرگذار بود.

در حالی که منچستریونایتد بعد از گل بازی را تحت کنترل خود داشت یک اتفاق غیرمنتظره برای این تیم رخ داد. در دقیقه 35 آرون ون بیساکا بعد از خطای خشن روی بازیکن یانگ بویز با کارت قرمز مستقیم داور مواجه شد تا یونایتد خیلی زود 10 نفره شود.

رونالدو در ابتدای نیمه دوم می توانست روی یک ضد حمله گل دوم خود و منچستر یونایتد را به ثمر برساند اما درون محوطه جریمه سرنگون شد. فوق ستاره پرتغالی اعتقاد به خطای پنالتی داشت اما داور بازی را ادامه داد.

در دقیقه 66 حملات یانگ بویز نتیجه داد و این تیم توانست گل تساوی را به ثمر برساند. ضربه نیکولاس ناگامالئو در دهانه دروازه به گل اول تیم سوئیسی تبدیل شد تا نتیجه 1-1 شود.

در دقیقه 76 یانگ بویز می‌توانست گل برتری خود را هم به ثمر برساند اما بعد از یک کش و قوس درون محوطه جریمه منچستریونایتد ضربه سیباتچو به بیرون رفت.

در دقیقه 88 یانگ بویز باز هم این فرصت را داشت که گل برتری را به ثمر برساند اما ضربه ساندرو لائوپر واکنش فوق‌العاده داوید دخیا همراه شد تا دروازه یونایتد باز نشود.

در دقیقه 95 یانگ بویز بالاخره توانست گل دوم خود را هم به ثمر برساند. پاس به عقب عجیب و بد لینگارد مهاجم یانگ بویز را در موقعیت تک به تک قرار داد و نیز گلزنی کرد تا بازی با نتیجه 2-1 به سود تیم سوئیسی تمام شود.

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.