توماس توخل در نشست خبری خود در خصوص انتقال احتمالی هری کین به منچسترسیتی صحبت کرد و کاپیتان تیم ملی انگلیس را مسی تاتنهام دانست.

به گزارش فرتاک ورزشی،

فرداشب در چارچوب هفته پنجم لیگ برتر انگلیس، چلسی و تاتنهام به مصاف هم خواهند رفت. توماس توخل پیش از این دیدار از نرفتن هری کین به باشگاه منچسترسیتی ابراز خوشحالی کرد.

سرمربی چلسی گفت: من واقعا فکر می کردم که هری کین در این تابستان به منچسترسیتی برود. نترسیده بودم ولی به نظرم من سیتی با حضور کین بسیار جذاب می شد و اصلا باعث می شد تا سبک اصلی تیم تغییر کند.

هری کین به دلیل پیچیده شدن شرایط انتقالش به منچسترسیتی به دلیل عشق و علاقه به اسپرز و طرفداران این تیم تصمیم گرفت در این تیم بماند

وی ادامه داد: ما از هیچ تیمی نمی ترسیم. ما قبول داریم تیم هایی مثل منچسترسیتی، منچستریونایتد و لیورپول تیم های قدرتمندی هستند ولی از هیچ تیمی واهمه نداریم. ما اتفاقا دوست داریم با این تیم ها رقابت کنیم و با بهترین ها بجنگیم.

توخل گفت: من خوشحالم که کین در اسپرز ماند زیرا بازیکنانی را که پای یک تیم می مانند را دوست دارم. من هیچ کاره تاتنهام هستم، نه برای آنها کار می کنم ولی وقتی می بینم که هری کین در این باشگاه می ماند برایم لذت بخش است.

وی ادامه داد: دقیقا مثل لیونل مسی و بارسلونا که واقعا سخت است این بازیکن را با پیراهن دیگری ببینی. هری کین نیز برای من چنین بازیکنی است که دوست ندارم با پیراهنی غیر از تاتنهام او را ببینم.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.