مهاجم ایرانی پورتو معتقد است هم‌تیمی‌اش نمایش بهتری از او در دیدار با موریرنسی داشت.

به گزارش فرتاک ورزشی،

مهدی طارمی یکشنبه شب ستاره پورتو مقابل موریرنسی بود و توانست دو گل به ثمر رساند و یک پنالتی بگیرد تا نقش مهمی در جریان برتری ۵ بر صفر تیمش در این بازی داشته باشد.

طارمی در پایان این مسابقه در گفت‌وگو با دوربین باشگاه پورتو اظهار کرد: «نتیجه خوبی برای من و پورتو بود. نیاز به زدن این گل‌ها داشتم و امیدوارم بتوانم گل‌های بیشتری بزنم.»

او با اشاره به مسابقه اخیرشان مقابل اتلتیکو مادرید در لیگ قهرمانان اروپا و مردود شدن گل او عنوان کرد: «آن صحنه ۱۰۰ درصد پنالتی و واضح بود که خطا است، اما آن بازی گذشته و ما همیشه تمرکزمان روی دیدار بعدی و مسابقات آینده است.»

مهاجم ایرانی پورتو اضافه کرد: «نکته مثبت مسابقه با اتلتیکو مادرید این بود که اعتماد به نفس زیادی به ما داد. در بازی‌های آینده لیگ قهرمانان تلاش خواهیم کرد تا نتیجه بهتری کسب کنیم.»

طارمی درباره اینکه با وجود زدن دو گل مقابل موریرنسی، فابیو ویرا به‌عنوان بهترین بازیکن زمین انتخاب شد، اظهار کرد: «چنین انتخابی بخاطر این بود که او سه پاس گل داد، کیفیت بالایی در این مسابقه از خود به نمایش گذاشت، عملکرد هجومی داشت و حق او بود که بهترین بازیکن زمین شود.»

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.