کایسری اسپور با نمایش خوب مدافع ایرانی خود برابر گالاتاسرای به برتری پُر گل رسید.

به گزارش فرتاک ورزشی،

رقابت‌های هفته ششم سوپر لیگ ترکیه امشب پیگیری شد که در یکی از بازی‌ها، تیم فوتبال کایسری اسپور در حالی که سید مجید حسینی را پس از چهار مسابقه دوباره در ترکیب ابتدایی داشت، از ساعت ۲۰ امشب در استادیوم کادیر هاس به مصاف گالاتاسرای رده نُهمی رفت.

یاران حسینی در مسابقه امشب با نمایشی فراتر از انتظار و سراسر هجومی توانستند شکست هفته اخیرشان مقابل هاتای اسپور را جبران کنند و به برتری پُر گل خانگی مقابل تیم مدعی گالاتاسرای دست یابند.

تیم فوتبال کایسری اسپور در دیدار امشب توانست بهترین پیروزی فصل را با نتیجه ۳ بر صفر مقابل گالاتاسرای تجربه کند تا ۱۰ امتیازی شود و بخاطر تفاضل گل کمتر نسبت به فنرباغچه، در رتبه هشتم جدول سوپر لیگ ترکیه قرار بگیرد.

مامه تیام، ستاره اسبق استقلال که این فصل در کایسری اسپور ترکیه عضویت دارد، بهترین بازیکن مسابقه امشب بود که توانست در هر دو نیمه دروازه گالاتاسرای را باز کند و بیشترین نقش را برای برتری تیمش داشته باشد.

سید مجید حسینی نیز که سومین بازی فصل خود در سوپر لیگ ترکیه را انجام می‌داد، دومین بازیکن برتر زمین بود که با وجود دریافت یک کارت زرد در دقیقه ۳۰ ، با عملکرد موثر در خط دفاعی که دو پیروزی در نبردهای زمینی و یک برد در جدال هوایی داشت، در برد تیمش تاثیرگذار بود.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.