ژوزه مورینیو، سرمربی رم حضور روی نیمکت جالوروسی را مایه خوشحالی و افتخار خود خواند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

رم بعد از شروعی خوب در لیگ ایتالیا هفته گذشته در دیداری غیرمنتظره مغلوب ورونا شد تا اولین شکست فصل خود را قبول کند. حالا و در آستانه دربی برابر لاتزیو، ژوزه مورینیو مدعی شد این شکست به او ثابت کرد هواداران رم بی اندازه از این تیم حتی در روزهای دشوار نیز حمایت می کنند.

ژوزه مورینیو گفت: "من از طریق خواندن اخبار شما رسانه ها متوجه شدم به رکورد 1000 بازی در دوران مربیگری خود رسیده ام. تجربه دربی برای یک سرمربی فوق العاده است، زیرا دیگر لازم نیست نگران ایجاد انگیزه در بازیکنان یا بررسی میزان تمرکز تیم باشد. رسیدن به مرز آمادگی برای دیدار مقابل اودینزه نگران کننده بود، اما همه بازیکن با 100 درصد توان خود در دربی حضور دارند.

حتی اگر همیشه نتوانیم برنده شویم یا حریف هم مانند ما بلندپرواز باشد هم برای پیروزی بازی می کنیم. خواسته من است که وقتی بازیکنان رم میدان را ترک می کنند بدانند با تمام وجود کار کرده اند. تجربه بازی دربی رم مایه افتخار من است، اما من همچنین می خواهم که رم جاه طلبی هایی فراتر از دربی داشته باشد و پیروزی در این دیدار این تنها هدف ما در این فصل نیست.

واکنش هواداران پس از شکست مقابل ورونا؟ این باعث شد من متوجه شوم که اینجا احساس همدلی واقعی وجود دارد. احساس افراد بعد از پیروزی ممکن است مصنوعی باشد، اما این بار ما باختیم و خوب هم بازی نکردیم، اما احساس کردیم هواداران پشت سر ما هستند. من در گذشته در باشگاه هایی کار می کردم که آنجا شک و تردیدهایی در مورد پروژه وجود داشت، اما در رم شرایط اینگونه نیست. کار کردن با این ترکیب خیلی دشوار نیست، اما حضور روی نیمکت رم سخت ترین چالش من است."

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.