ژوزه مورینیو، سرمربی رم، می گوید نتیجه گیری برای این تیم مهم‌ترین چیز است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

رم این روزها با هدایت ژوزه مورینیو شرایط نسبتاً خوبی را تجربه می کند. جالوروسی پنجشنبه شب در چارچوب لیگ کنفرانس موفق شد با سه گل زوریا را شکست دهد و حالا شاگردان ژوزه مورینیو فردا شب در چارچوب هفته هفتم سری آ به مصاف امپولی خواهند رفت.

ژوزه مورینیو، سرمربی رم، در نشست خبری پیش از بازی برابر امپولی گفت: "نتیجه مهم ترین چیز است. اگر فوتبال هجومی بازی می‌کنید و نهایتاً 5-4 شکست می خورید، بهتر است همان نتیجه 0-0 را به دست بیاورید و یک امتیاز کسب کنید. صعود به صدر جدول غیرممکن است مگر اینکه یک تیم متعادل و کامل باشید. همه مربیان می خواهند فوتبال خوبی بازی کنند اما من بیش از همه روی نتیجه متمرکز شده ام. انجام هر دو امکان پذیر است، اما نتیجه مهمتر است.

نکته اساسی در فوتبال دفاع خوب است. ما تیمی می خواهیم که موقعیت ایجاد کند، اما دفاع خوبی هم انجام دهد. ما دو بازی اخیر خارج از خانه خود را علیرغم زدن دو گل از دست دادیم و این نشانه بدی است. دریافت 6 گل در دو بازی بسیار زیاد است."

فشار روی رم بعد از دو شکست: "من فقط می توانم از هواداران برای تمام حمایت هایی که از تیم و از من نشان دادند تشکر کنم. این نشان می دهد که رمی بودن به چه معناست. حمایت از تیمی که همیشه برنده است آسان است. ما دو بازی را باختیم اما نگرش، انگیزه، کیفیت و تلاش مناسب را داشتیم.  یک طرفدار می تواند این را درک کند. هواداران همچنین می دانند که ما در آغاز این روند هستیم و کاری که انجام می دهیم زمان بر است."

تمدید قرارداد لورنزو پلگرینی: "از لحظه ای که شنیدم باشگاه نمی خواهد بازیکنی مانند او را که متولد رم است را از دست بدهد و لورنزو به من گفت که می ماند، به این اتفاق اطمینان داشتم. ما می دانستیم که این قضیه چطور پایان پیدا می‌کند و فکر می کنم که این تصمیم درستی برای همه بود."

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.