باشگاه یوونتوس سرانجام موفق شد مهاجم آرژانتینی‌اش را برای تمدید قرارداد متقاعد کند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

باشگاه یوونتوس مدتی است سخت به دنبال تمدید قرارداد پائولو دیبالا است و با جدایی کریستیانو رونالدو از این تیم، مدیران باشگاه یووه مصمم‌تر از گذشته این موضوع را پیگیری کردند و حالا خبر می‌رسد که مذاکرات‌شان با مدیر برنامه‌های این مهاجم آرژانتینی به نتیجه رسیده است.

بر اساس گزارش نشریه ایتالیایی «گاتزتا دلو اسپورت»؛ یوونتوس سرانجام برسر تمدید قرارداد پائولو دیبالا به توافق رسید و این مهاجم 27 ساله آماده امضای قرارداد چهار ساله جدیدی با دستمزد 8 میلیون یورو در سال بعلاوه 2 میلیون پاداش‌های در نظر گرفته شده است.

طبق این گزارش؛ خورخه آنتون پس از یک ماه حضور در تورین برای مذاکره با مسؤلان باشگاه یوونتوس، این شهر را پس از توافق با مدیران باشگاه ترک کرد. قرار است قرارداد نهایی و جزییاتش برای مدیر برنامه‌های دیبالا ارسال شود تا پس از تأیید او و وکیلش به امضای رسمی طرفین برسد.

دیبالا که در سال 2015 از پالرمو به یوونتوس پیوست، در صورت امضای قرارداد جدید می‌تواند حضورش در این باشگاه را به یک دهه برساند. قرارداد فعلی پائولو در پایان فصل جاری به پایان می‌رسد و پیش از این شایعه پیوستن او به تیم‌هایی همچون اینتر، منچستریونایتد، تاتنهام و پاری‌سن‌ژرمن هم مطرح بود.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.