باشگاه اینتر آماده است که هافبک دانمارکی خود را به تیمی دیگر بفروشد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

و به نقل از مدیاست، باشگاه فوتبال اینتر آماده است که کریستین اریکسن، هافبک دانمارکی خود را بفروشد زیرا او نمی تواند در ایتالیا تمرین کند. این را پرتال فوتبال ایتالیا به نقل از سرویس مطبوعاتی این تیم گزارش داده است.

در ۱۲ ژوئن، در پایان نیمه اول مسابقه قهرمانی اروپا بین تیم های فنلاند و دانمارک، اریکسن روی زمین چمن افتاد و نتوانست از جای خود بلند شود. این ورزشکار حدود ۱۵ دقیقه در زمین کمک‌های اورژانسی دریافت کرد و سپس به بیمارستان منتقل شد. بعدها مشخص شد که این بازیکن دچار سکته قلبی شده است. او در بیمارستان یک وسیله به نام "کاردیوورتر-دفیبریلاتور" قابل کاشت را دریافت کرد که برای از بین بردن آریتمی‌های تهدید کننده زندگی و جلوگیری از ایست قلبی طراحی شده بود.

اینتر در بیانیه ای اعلام کرد: پس از اتفاقی که برای اریکسن در یورو افتاد، مقامات پزشکی ایتالیا او را به طور موقت از ورزش در این فصل منع کردند. فرصتی برای از سرگیری فعالیت‌های ورزشی وجود دارد. خاطرنشان می شود که "اینتر" آماده است که امکان فروش این بازیکن به یک تیم خارجی را بررسی کند؛ جایی که شرایط فعلی به او اجازه بازی می دهد.

اریکسن ۲۹ ساله است و با اینتر قهرمان ایتالیا در فصل ۲۰۲۰/۲۱ شد. این فوتبالیست پیش از این در تیم های "تاتنهام" انگلیسی و "آژاکس" هلند بازی می کرد و در این تیم ها سه بار قهرمان هلند و همچنین جام حذفی و سوپرجام این کشور شد.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.