زنیت با برتری 4-1 در برابر دینامو مسکو شمار امتیازات خود را به عدد 29 رساند و موقعیت خود را در صدر جدول رده بندی لیگ برتر روسیه حفظ کرد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

زنیت با این 4 گل شمار گل های زده خود را تا اینجای مسابقات به عدد 34 رساند و کماکان صاحب بهترین خط حمله بازی ها با حضور مهاجمانی چون سردار آزمون – یاروخین و جیوبا است. معدل گل زده این تیم در هر بازی 2.61 است که نشان می دهد سماک همیشه تیمش را با افکار تهاجمی و برای برد به میدان می فرستد که این حربه موثر بوده است چرا که زنیت در 9 مسابقه پیروز و در دو بازی به نتیجه مساوی دست یافته و تنها در دو دیدار بازنده بوده است.

نکته جالب در بازی با دینامو مسکو  اینکه سردار آزمون موفق به گلزنی نشد اما برای آقای گل فصل گذشته رقابت ها آرتم جیوبا گل ساخت. مهاجمی که فصل گذشته با زدن یک گل بیشتر نسبت به سردار آزمون به عنوان آقای گلی رقابت ها دست پیدا کرد. آرتم با گلی که در این بازی زد شمار گل هایش با سردار آزمون برابر شد.. پاس گل سردار به آرتم جیوبا بیانگر رابطه خوبی است که بین مهاجمان زنیت وجود دارد و به نظر می رسد زنیت با در اختیار داشتن این مهاجمان و هم چنین افکار تهاجمی در بازی ها یک بار دیگر به عنوان قهرمانی رقابت ها دست پیدا خواهد کرد. سردار آزمون چهارمین فصل حضور در تیم زنیت را سپری می کند و جالب اینکه در هر سه فصل گذشته به عنوان قهرمانی دست پیدا کرده است. قرارداد او با تیم زنیت در پایان فصل جاری به اتمام می رسد و به همین بهانه مورد توجه تیم هایی چون لیون فرانسه قرار گرفته است. تا به امروز سردار نسبت به حضور در این تیم فرانسوی از خود واکنشی نشان نداده است.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.