پائولو دیبالا، ستاره آرژانتینی یوونتوس از بازیکنان این تیم خواست در بازی های بعدی با انرژی بیشتری مبارزه کنند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

روزهای تلخ یوونتوس ادامه دارد و این تیم دیشب در مقابل ورونا نیز مغلوب شد تا بدترین شروع سال های اخیر خود در لیگ ایتالیا را تجربه کند. در صورت برتری میلان یا ناپولی در بازی امسب، فاصله بیانکونری تا صدر به 16 امتیاز می رسد و تقریبا هیچکس دیگر به قهرمانی این تیم امیدوار است. اما پائولو دیبالا مدعی شد بازیکنان یوونتوس باید بیشتر به لباس این باشگاه احترام گذاشته و با تلاش بیشتری در دیدارهای پیش رو حضور یابند.

پائولو دیبالا گفت: "ورونا خیلی زود دو گل به ثمر رساند و ما سعی کردیم به هر نحو ممکن گل تساوی را به ثمر رسانده و دروازه حریف را باز کنیم. اما در حقیقت حریف در جریان بازی از ما فرصت طلب تر عمل کرده و در بسیاری از نبردهای تن به تن و جنگ بر سر تصاحب توپ پیروز شد. ما باید به یاد داشته باشیم که یوونتوس هستیم و باید به این پیراهن، تاریخ باشگاه و قهرمانان بزرگی که در گذشته این لباس را پوشیده‌اند احترام بگذاریم.

ما همگی در کنار هم موفق به انجام این کار خواهیم شد. هر کدام از ما قبل از اینکه بخوابیم باید به این شکست فکر کرده و بدانیم که چگونه می‌توانیم با توان بیشتری در ترکیب یوونتوس حاضر شویم. ما باید این از این بخت درس بگیریم، فروتن باشیم و فورا روی دیدار سه شنبه شب در لیگ قهرمانان مقابل زنیت تمرکز کنیم. بازیکنانی که در تیم یوونتوس بازی کرد و لباس این تیم را به تن دارند هرگز نباید از چیزی بترسند."

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.