عبدالکریم حسن مدافع السد در مصاحبه بعد از بازی با الدحیل، به نوعی پیوستن ژاوی به بارسلونا را لو داد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

تیم های فوتبال الدحیل و السد در دیداری حساس و دیدنی از هفته نهم لیگ ستارگان قطر در استادیوم ثانی بن جاسم به مصاف هم رفتند که این دیدار جذاب و پر گل با تساوی 3 – 3 به پایان رسید تا السد پس از 8 پیروزی متوالی، متوقف شود.

این دیدار به دلیل انتشار اخبار پیرامون حضور ژاوی بر روی نیمکت بارسلونا، به شدت مورد توجه رسانه های دنیا قرار گرفته بود. حتی مدیران بارسا نیز برای مذاکره با سران السد راهی قطر شده اند و این دیدار را از نزدیک به تماشا نشستند.

با اینکه در لحظات آغازین این بازی باشگاه السد از طریق صفحه رسمی اش در توئیتر و به نقل از ترکی العلی مدیرعامل خود اعلام کرد که موضع این باشگاه مشخص است و آنها نمی توانند در این مقطع از فصل شاهد جدایی ژاوی باشند اما به نظر می رسد همه چیز مهیای سفر این مربی به اسپانیا و قبول هدایت بارسلوناست.

در پایان این بازی، عبدالکریم حسن مدافع السد و مرد سال فوتبال آسیا در سال 2018 در گفتگو با خبرنگاران به نوعی جدایی ژاوی را تأیید کرد. او در پاسخ به سوال خبرنگار مبنی بر احتمال حضور ژاوی در بارسلونا گفت: مطمئناً از رفتن ژاوی ناراحت هستیم، اما در عین حال خوشحالیم که او از السد به بارسلونا رفته و مربی تیم بزرگی خواهد بود.

این مدافع السد ادامه داد: ژاوی یک ایده جدید برای فوتبال قطر و به خصوص برای ما بازیکنان السد است. او چیزهای جدیدی به ما ارائه کرد که برایمان افتخار بزرگی بود.

به هر شکل باید در انتظار اعلام رسمی دو باشگاه السد و بارسلونا ماند و اینکه بالاخره سرنوشت ژاوی چه خواهد شد.

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.