باشگاه بارسلونا با اظهارات مدیر اجرایی باشگاه السد قطر درباره ژاوی هرناندس موافق نیست و همین موضوع انتقال این مربی را در هاله‌ای از ابهام قرار داده است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 ترکی العلی مدیر اجرایی باشگاه السد قطر امروز (جمعه) اعلام کرد مدیریت این باشگاه با انتقال ژاوی به بارسلونا در ازای پرداخت بند فسخی که در قرارداد او وجود دارد (که گفته می‌شود 5 میلیون یورو است)، موافقت کرده است. او همچنین گفت که «با باشگاه بارسلونا توافق کردیم در آینده با یکدیگر همکاری داشته باشیم».

این اظهارات در حالی از جانب مدیر اجرایی باشگاه السد مطرح شده که رسانه‌های نزدیک به باشگاه بارسلونا خبر داده‌اند این باشگاه حاضر به پرداخت رقم فسخ قرارداد ژاوی 41 ساله نیست و هنوز توافقی بین طرفین حاصل نشده است.

نشریه «موندو دپورتیوو» چاپ کاتالونیا در این خصوص گزارش داد منابعی در باشگاه بارسلونا اطمینان داده‌اند که این باشگاه رقم بند فسخ ژاوی را پرداخت نخواهد کرد و مذاکرات همچنان ادامه دارد.

نشریه «اسپورت» چاپ کاتالونیا هم  نوشت مدیران بارسلونا آرامش خود را حفظ کرده‌اند و معتقدند همه چیز به خوبی پیش می‌رود. طبق این گزارش آنها خوشبین هستند و بر این باورند که امروز با ژاوی قرارداد امضا خواهند کرد.

شبکه رادیویی «کادناسِر» کاتالونیا هم مدعی شد که یکی از اعضای باشگاه بارسلونا به این رسانه خبر داده بارسلونا برنامه‌ای برای پرداخت رقم 5 میلیون یورویی فسخ قرارداد ژاوی ندارد و با اظهارات ترکی العلی مدیر اجرایی باشگاه السد موافق نیستند.

«رادیو کاتالونیا» هم گزارش داد، بارسلونا در مورد ژاوی هنوز بیانیه‌ای منتشر نکرده چون با اظهارات ترکی العلی موافق نیست و توافق را ناتمام می‌داند. در حال حاضر مذکرات بین طرفین به بن‌بست خورده است.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.