مصدومیت لیونل مسی، ستاره پاری سن ژرمن، جدی‌تر از چیزی است که در ابتدا به نظر می‌رسید.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 پاری سن ژرمن شنبه شب در چارچوب رقابت‌های هفته سیزدهم لیگ فرانسه باید در زمین بوردو به مصاف این تیم برود اما لیونل مسی قادر به همراهی تیمش در این دیدار نخواهد بود.

باشگاه پاری سن ژرمن غیبت این بازیکن را تایید کرده و مدعی شده که مسی در حال حاضر همچنان در حال طی کردن روند درمان است و از ناحیه زانو و همسترینگ احساس درد دارد.

مسی بین دو نیمه دیدار پی اس جی برابر لیل که جمعه گذشته برگزار شد از زمین بازی بیرون رفت و گفته شد که یک روز پیش از این بازی احساس درد داشته است.

با این حال و علیرغم مشکل پیش آمده برای لیونل مسی، این بازیکن برای حضور در دیدارهای مرحله انتخابی جام جهانی 2022 قطر به اردوی تیم ملی آرژانتین دعوت شده است.

مائوریسیو پوچتینو، سرمربی پاری سن ژرمن و هموطن مسی، چند روز قبل در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشته بود که مسی به اردوی تیم ملی آرژانتین ملحق خواهد شد و سپس ارزیابی درباره توانایی او برای حضور در میدان صورت می‌گیرد.

پی اس جی همچنین اعلام کرده که سرخیو راموس، دیگر خرید بزرگ این تیم در پنجره نقل و انتقالات تابستانی، بالاخره پس از مدت‌ها مصدومیت هفته آینده به گروه اصلی بازیکنان این تیم اضافه خواهد شد.

راموس پس از جدایی از رئال مادرید و حضور در پارک دو پرنس، تا به حال حتی یک دقیقه هم در ترکیب پی اس جی به میدان نرفته و با مصدومیت‌های متوالی روبرو شده که شرایط را برای او دشوار کرده است. او در طول این مدت به صورت انفرادی مشغول تمرین بوده و حالا آماده است تا پس از وقفه دیدارهای ملی پیراهن این تیم را به تن کند.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.