سه باشگاه بزرگ اروپایی برای به خدمت گرفتن هافبک روسونری با یکدیگر رقابت می‌کنند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

فرانک کِسیه که در پایان فصل جاری قراردادش با میلان به پایان می‌رسد، مورد توجه باشگاه‌های بزرگ اروپایی قرار گرفته است. بر اساس گزارش پایگاه خبری «کالچو مرکاتو» ایتالیا؛ با وجود چند جلسه ملاقاتی که بین مدیر برنامه‌های این هافبک ساحل عاجی و مدیران باشگاه میلان برگزار شده اما هنوز توافقی برسر تمدید قرارداد این بازیکن حاصل نشده است.

طبق این گزارش؛ سران باشگاه میلان برنامه‌ای برای فروش کسیه در پنجره نقل‌وانتقالات زمستانی پیش‌رو ندارند و قصد دارند در روزهای آتی مذاکراتی دیگر با مدیر برنامه‌های هافبک 24 ساله خود داشته باشند. او عملکرد خوبی از خود در میلان به نمایش گذاشته، اما به نظر می‌رسد جدایی‌اش از میلان در پایان فصل بسیار محتمل است.

«کالچو مرکاتو» از سه باشگاه تاتنهام، منچستریونایتد و پاری‌سن‌ژرمن به عنوان مشتریان اصلی کسیه یاد کرده است و این سه باشگاه در تابستان آینده برسر جذب این بازیکن با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت.

این هافبک ساحل عاجی که از سال 2019 در عضویت باشگاه میلان است، گفته می‌شود برای تمدید قراردادش درخواست دستمزد سالیانه هشت میلیون یورو کرده (در حدود 132 هزار یورو در هفته)، اما میلان به این بازیکن پیشنهاد دستمزد 6.5 میلیون یورو در سال داشته است.

هافبک پیشین آتالاتتا تاکنون در 196 بازی برای روسونری به میدان رفته و 32 گل هم به ثمر رسانده است.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.