کارلو آنچلوتی، سرمربی فعلی رئال مادرید، مدعی شد علاقه ای به حضور روی نیمکت تیم ملی ایتالیا ندارد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

در سال های اخیر و به خصوص در دوران افت فوتبال ایتالیا همیشه از کارلو آنچلوتی به عنوان یکی از گزینه های مهم و احتمالی حضور روی نیمکت آتزوری نام برده می شد. اما این سرمربی باتجربه به نظر علاقمند به کار در رده باشگاهی و فعلا قصدی مبنی بر حضور روی نیمکت تیم ملی کشورش ندارد. البته روبرتو مانچینی تا جولای 2026 با تیم ملی ایتالیا قرارداد داشته و به قدری روی نیمکت آتزوری خوب نتیجه گرفته که بعید است فدراسیون فوتبال این کشور علاقه ای به تغییر او داشته باشد.

کارلو آنچلوتی گفت: احتمال هدایت تیم ملی ایتالیا در آینده؟ نمی‌دانم، نمی‌دانم. من کار و فعالیت روزانه و تمرین کردن همیشگی تیم هایم را دوست دارم. البته بهتر من به احتمال در دست گرفتن هدایت تیم ملی فکر کنم، اما فعلا اینگونه نیستم.

جدایی خامس رودریگز از اورتون؟ چه سوالی، نمی‌دانم. فکر می‌کنم نکته مهم برای خامس این است که بازی کند، حالش خوب باشد و بتواند کیفیت خود را در زمین نشان دهد.

آیا کریم بنزما مستحق دریافت توپ طلا است؟ او باید با بازیکنانی مانند رابرت لواندوفسکی مبارزه کند که خیلی خوب کار می کنند. اما بنزما همچنان به گلزنی ادامه داده، خوب بازی می کند و قدرت رهبری خود را نشان می دهد. ما از در اختیار داشتن چنین بازیکنی بسیار خوشحالیم.

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.