فرانچسکو توتی، اسطوره باشگاه رم، از ژوزه مورینیو در برابر انتقادات دفاع کرد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

ژوزه مورینیو در بازگشت به فوتبال ایتالیا شروع خوبی داشت و چند نتیجه قابل قبول با رم کسب کرد اما جالوروسی طی هفته‌های گذشته روند پر فراز و نشیبی داشته است؛ موضوعی که باعث شده تیم مورینیو با 19 امتیاز در رده ششم جدول قرار بگیرد و با ناپولی و میلان صدرنشین فاصله 13 امتیازی داشته باشد.

از طرف دیگر اخیراً سرمربی پرتغالی انتقادات تندی را نسبت به سیاست نقل و انتقالات باشگاه رم در نقل و انتقالات تابستانی مطرح کرد؛ مسئله ای که گفته می‌شود باعث ناراحتی سران رم شده و حالا روابط بین دو طرف در بهترین وضعیت ممکن قرار ندارد. در واقع همه این اتفاقات باعث شده که خیلی زود شایعات جدایی مورینیو از رم به گوش برسد.

با این وجود اسطوره باشگاه رم یعنی فرانچسکو توتی حمایت ویژه ای از ژوزه مورینیو انجام داده است. او گفت: "من فکر می کنم که اگر ما در مورد مورینیو به عنوان مشکل صحبت می کنیم، همه چیز را اشتباه گرفته ایم. اگر همه مربیان فعلی سری‌آ را کنار هم بگذارید، آن ها هنوز به اندازه ژوزه مورینیو جام برده اند. رم باید به او تکیه کند، او یک مربی بزرگ، یک محرک و یک مدیر از هر نظر است.  او می داند که چگونه با تیم رفتار کند، چه بگوید و چه کاری انجام دهد. من همیشه روی چنین شخصیتی شرط می‌بندم. باید به او نزدیک شویم."

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.